Богдан_ Написано Октобар 31, 2014 Пријави Подели Написано Октобар 31, 2014 Милане, немам шта да ти објашњавам, ја уопште немам проблем са писмом пилота, чак сматрам да неко попут њега треба нешто да каже "нашим властима" па чак и на овај начин, и ниједна "чињеница" од ових 4, 5 које си навео по редоследу како су их други писали, мени не смета. Само сам написао да ми је јасно шта је некима засметало у очима - свако види оно што хоће. И бранећи писмо пилота испашће још да сам и ја југоносталгичар заједно са њим (ако он уопште јесте), и од тога бих волео одмах да се оградим. Рекох да то уопште нисам ни приметио у његовом тексту, за мене потпуно небитно. Такође ни тај развод. Јер није то суштина текста, нисам се фокусирао на човека, већ на оно што износи као главни проблем. Мислим, поред целог писма ухватити се за "југоносталгију" или развод, или било шта што се тиче њега као личности - па онда од дрвета не видимо шуму... Само полако и без нервозе. .1399. Милан Ракић је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Милан Ракић Написано Октобар 31, 2014 Аутор Пријави Подели Написано Октобар 31, 2014 Само полако и без нервозе. Ја је немам... За друге - не гарантујем! Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука