Jump to content

Отворено писмо некадашњег команданта хеликоптерског пука Председнику Владе

Оцени ову тему


Препоручена порука

Милане, немам шта да ти објашњавам, ја уопште немам проблем са писмом пилота, чак сматрам да неко попут њега треба нешто да каже "нашим властима" па чак и на овај начин, и ниједна "чињеница" од ових 4, 5 које си навео по редоследу како су их други писали, мени не смета. :) Само сам написао да ми је јасно шта је некима засметало у очима - свако види оно што хоће. И бранећи писмо пилота испашће још да сам и ја југоносталгичар заједно са њим (ако он уопште јесте), и од тога бих волео одмах да се оградим. :) Рекох да то уопште нисам ни приметио у његовом тексту, за мене потпуно небитно. Такође ни тај развод. Јер није то суштина текста, нисам се фокусирао на човека, већ на оно што износи као главни проблем.

Мислим, поред целог писма ухватити се за "југоносталгију" или развод, или било шта што се тиче њега као личности - па онда од дрвета не видимо шуму...

 

Само полако и без нервозе.  .1399.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 31
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Само полако и без нервозе. 

 

Ја је немам... За друге - не гарантујем! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...