Jump to content

Дачић поклонио Кетрин Ештон икону Богородице Тројеручице

Оцени ову тему


Препоручена порука

Дачић је, у име Владе Србије и председника Томислава Николића, поклонио Ештон копију иконе Богородице Тројеручице, заштитнице српског народа.

 

ivica-dacic-ketrin-eston-poklanjanje-iko

 

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/504450/Dacic-poklonio-Ketrin-Eston-ikonu-Bogorodice-trojerucice-Nije-joj-bilo-lako-sa-nama

"Ембрион је од самог зачећа личност и целовито људско биће" - Свети Григорије Ниски

"Ембрион до четрдесетог дана не поседује потпун људски облик, али зато од тренутка зачећа поседује умну и разумну душу" - Свети Максим Исповедник

http://www.serbian-iconography.com/                       www.youtube.com/watch?v=sJRslkLQRyU

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ЕУ је строго секуларна заједница која одбија да се бави освртом на хришћанство, а Кетрин Ештон је шеф ЕУ за спољну политику.  Дачић је нанео толику штету Србији, да је морао на поклон да однесе икону Тројеручице!?  Да је Патријарх српски поклонио па да разумем да је у реду! / ... c, c, c, dami ne prilici takav recnik ... /...нем' речи!

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лако њему да поклања кад прима плату а посо нема.... 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sa koje god strane  razgledam... poklon je do bola neprikladan.

 

Лако њему да поклања кад прима плату а посо нема.... 

 

joooj  i ti....kakve veze ima njegova plata sa ovim....nemoj da spamuješ ovako baš očigledno.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

joooj  i ti....kakve veze ima njegova plata sa ovim....nemoj da spamuješ ovako baš očigledno.

 

Па има, кад неком нешто поклањаш то обично радиш од својих пара. Кад поклањаш нешто што је туђе.. то је већ друга прича... капираш?

Дакле правилна и исправна реченица би била Грађани Србије поклонили Кетрин Ештон икону Богородице коју је уручио Ивица Дачић

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ЕУ је строго секуларна заједница која одбија да се бави освртом на хришћанство, а Кетрин Ештон је шеф ЕУ за спољну политику.  Дачић је нанео толику штету Србији, да је морао на поклон да однесе икону Тројеручице!?  Да је Патријарх српски поклонио па да разумем да је у реду! / ... c, c, c, dami ne prilici takav recnik ... /...нем' речи!

 

Молим те поштеди ме твог личног виђења "даме", шта дами приличи а шта не приличи, господине. :) Него, санкциониши ако сам увредила Дачића!

Измењено од Дејан Бићанић

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дачић је, у име Владе Србије и председника Томислава Николића, поклонио Ештон копију иконе Богородице Тројеручице, заштитнице српског народа.

 

Мда светиња је везивала разговоре са ештоновком. Дај бре николићу поклони некад нешто своје и адекватно,ево могао си да вратиш титулу војводе па,да урамиш,окитиш златом и дијамантима.

 

И наравно да ће икона код ештонове у њеној гајби бити остављна на адекватно место које наша светиња заслужује.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мда светиња је везивала разговоре са ештоновком.

 

Браво! Прво је што сам помислила. Нема повезаности са политичким разговорима који су вођени, а којима приличи политичко-тематски поклон, и који одговара личности да их подсети разговора...На пример нахватати пса луталицу који су се намножили у Србији и лутају у чопорима, ето...На пример, Тимошенко је добила тигра бенгалски албино младунче...ништа не хвали. Иначе је пас човеков најбољи пријатељ, умекшава срца :)

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa nije je privatno poklonio. Meni je ok.

Не знам не пише да су добили благослов,да светињу поклањају у име српског народа.

 

Наравно да је све дунђерски али баш све и много им опраштате управо тамо где би могли слабијем да помогнете. (да се додам и ја у ту групу истине ради)

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ештоновка ми личи на неког ко би СФРЈ вантастично разумео.

 

Па да крену од заједничке тачке са једним српом и чекићем,јер ова икона са ештоновком везе нема и личи на силовање поклоном.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...