Jump to content

Neko me voli i čeka sledećeg leta na moru

Оцени ову тему


Препоручена порука

Prošle godine sam je prvi put srela, par puta usput pomazila i zaboravila.

Ove godine srela sam je na plaži, obradovala mi se više nego moj pas koji je kući.

Nerazdvojne smo, čuva mi stvari na plaži, laje kad krenu jači talasi na mene ili sam predugo u moru ili predaleko od obale, noću me "čuva" dok se šetam i ispraća do stana. Nisam uspela da saznam čija je, ima ogrlicu i vidi se da je negovana . Nije gladna, uzme samo poneki keksić i mrvicu piletine. Pozerka, upada u svaki kadar za fotografisanje.Više se i ne trudim da objašnjavam da nije moja, ionako mi niko ne veruje da nije. Mnogi je maze dok se šetamo, mnogi nas fotografišu i snimaju bez pitanja :0222_shocked: završićemo na YT, pravi cirkus, igra se samnom i privlači pažnju :))   a ima i onih koji misleći da sam strankinja čujem kako međusobno  govore "vidi ovu, kera dovukla sa sobom da šeta "

Nisam u mogućnosti da je usvojim tj. prevezem u Srbiju, teško će nam pasti rastanak, družićemo  se opet sledeće godine.

 

jMNjgKxWGX2mf.JPG

 

j8DFcCsR8gSJf.JPG

 

j579m1WdXR2s4.JPG

 

jbrgtHIj59xGaZ.JPG

 

j7hZsWmtWhgL0.JPG

 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пси су склони да дуго памте особе које су им учиниле и добро и зло.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Danas nije bila na plaži celo prepodne, srela sam je večeras kako ispraća autobuse. Kad je videla da još nisam otišla, oduševila se.

Vidim da nema više ogrlicu ali ne znam zašto.

ju62jQ52HoycT.JPG

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...