Jump to content

Зоран Ђуровић: Отворено писмо уредништву „Гласа концила“ или О негационизму

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Stvarno je kreten onaj koji misli, da je NDH umrla u Hrvatskoj i da je nema više ni u tragovima praha.

 

Taj "NOŽ" pre svega stoji na samom Hrvatskom vratu...i nije stidna i bedna istorija "nekih" Hrvata i fratara.

 

Naravno da sad moram i da dodam, da Vatikan nije podržavao tu vrstu "politike" misionarenja.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Спасао сам једног војника ЈНА, муслимана, који је побегао из касарне тако што сам га одвео Јусуфспахићу да га пребаци из Београда.

 

Kao vojnik vojniku hoću da dodam,kad je moja jedinica krenula u oslobadjanje kasarne u Vukovaru i "osvojila" grad, svi hrvati su bili pitani da li hoće krenuti sa jedinicom ili ostati u Beogradskoj kasarni. 1991god.

 

Puno vojnika je i ta "komunistička" JNA spasila.

 

Komunizam je veliko zlo ali ja nisam osetio,da su se vatrena dejstva koristila samo u službi ideologije. Pogotovo mislim da nije trebalo bežati iz JNA, nego je u samoj njenoj "političkoj" suštini menjati.

 

Srpska vojska nije ničija pa ni čedo komunizma. (zakazali smo jer je bilo puno "lepih" momenta,da se taj komunizam zaustavi u samim najvažnijim institucijama,delovaći unutar njih).

 

To mogu i umem da svedočim po DUHU svojih saboraca i starešina.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...