Jump to content

ПУТ У БЕСКРАЈ

Оцени ову тему


Препоручена порука

" Пут у бескрај "

        Још једна пловидба у бесконачно. Пут у бескрај.

Позив у „ Благословено Царство Оца и Сина и Цветога Духа “ и спремно АМИН!

И тада, као можда никада и сваки пут тада, схватиш колико значиш, како си потребан, посебан, важан, најважнији – део. Ти, тако мали ништа немајући, себе дајеш.

  А брод плови речју, учењем, смрћу – давањем Тела и Крви ка Васкрсењу до Вазнесења и повратка са десне стране Славе Оца.

Пловидба прошлости, садашњости, будућег.

  Пловидба истинског живота, твог живота, нашег живота у Христу – Божанствена Литургија.

Жив ми Господ мој

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Највеће моје презнојавање. Текст, због кога сам се у једном моменту осетила као Олива(сећате се оног цртаћа када пише роман, папири на све стране, капи зноја, обавезне сузе и наравно срећан крај).

Нисам била сигурна, свести све на тако мало речи, деловало ми је готово неодговорно. Одлучила сам да га ипак објавим.

Зовем вас да се презнојавамо, плачемо и радујемо се заједно.

Ми-Црква. Ми-Народ Божији. Ми-обични, мали и тако важни.

Лепо је и лако је, наше је.

Ту су они који началствују, ту смо ми и ето ЛИТУРГИЈА, ЛИТУРГИЈА, ЛИТУРГИЈА

1312_womens https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/0442_feel.gif  1405_love

Жив ми Господ мој

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ??? ?? ?? ????????????, ??????? ? ???????? ?? ???????.

??-?????. ??-????? ??????. ??-??????, ???? ? ???? ?????.

???? ?? ? ???? ??, ???? ??.

?? ?? ??? ???? ???????????, ?? ??? ?? ? ??? ?????????, ?????????, ?????????

0409_feel joooj  joooj

joooj

???? ???? ???????,??????? ? ???? ???? ???? ? ????????...??? ?? ? ???? ?? ?? ?. ????? ? ??????..."?? ?? ???? ? ?????,??? ?? ????? ?????...!"

?? ????? ??????,??? ???? ?????. ???? ??? ??? ? ?????,????,????????? ?? ????!

?????????? ??? ??? ???????????? ??????? ?????...

Постављена слика

Постављена слика

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...