Jump to content

Pravni saveti

Оцени ову тему


Србадија

Препоручена порука

Pa naravno da tako treba,ali nazalost to trenutno i ne samo trenutno nego i u proslosti nije slucaj...

Pošto je već tako, lepo su ti Rylah i Avocado rekli šta da radiš .

Sutra ustani ,prekrsti se pa kod advokata :-)

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 years later...

Rilah Avokado.

Moze li se neko zaposliti iako ima konstatovan potpuni gubitak radne sposobnosti.

Onako napravis se lud zaposlis se kod nekog i radis. Da li prilikom uplacivanja radnog staza neko moze da napravi problem ili prilikom samog prijavljivanja i da li taj radni staz kasnije moze da se iskoristi za eventualno ostvarivanje prava na penziju?

Molim vas help. :)

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 years later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...