Jump to content

МИРЈАНА БОБИЋ МОЈСИЛОВИЋ: Пале су маске – ЕУ ствара Велику Албанију

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Pa nije opasno kazem :0102_laugh:

 

не знаам, страх ме да ми се не сруши парадигма реалности, мојих запуштених и неодржваних астрлних токов који блокирју свето гностичко знање да допре до моје више свести. Нажалост моја виша свест стоји закључана у мраку пардигме старог доба. 

 

Моји су имали, али нису продали. Остала згаришта.

Видим на Google Maps нешто ново су саградили над костима.

Мора се поново рушити.

 

И немој да продајете, него чувајте па кад дође време да враћамо.

Мада разумем људе који продају сада.. не разумем оне који су продавали пре вас.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Моји су имали, али нису продали. Остала згаришта.

Видим на Google Maps нешто ново су саградили над костима.

Мора се поново рушити. Вреди патентирати куће на точковима.

 

Moramo naći argument,ponudu koja se ne odbija i ljubazno ih zamoliti da vrate zemlju u predjašnje stanje.

Hrabrije je.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И немој да продајете, него чувајте па кад дође време да враћамо.

Мада разумем људе који продају сада.. не разумем оне који су продавали пре вас.

 

Не знам како можеш видети да продам нешто што немам? Што би реко Ђоле

Ал се некад добро јело ;)

 

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

не знаам, страх ме да ми се не сруши парадигма реалности, мојих запуштених и неодржваних астрлних токов који блокирју свето гностичко знање да допре до моје више свести. Нажалост моја виша свест стоји закључана у мраку пардигме старог доба. 

 

И немој да продајете, него чувајте па кад дође време да враћамо.

Мада разумем људе који продају сада.. не разумем оне који су продавали пре вас.

 

Kod nas je bilo sramota prodati, ma koliko taj "argumet" glupo zvučao pomoglo nam je da budemo jedinstveni.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kod nas je bilo sramota prodati, ma koliko taj "argumet" glupo zvučao pomoglo nam je da budemo jedinstveni.

 

И јесте срамота. И свака част онима који нису продали. Али и нисте били пуно јединствени пошто је већина масовно продавала.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Baš sam skoro pročitao da je se 80.000 ljudi iz Srbije prijavilo za zadnje tri godine.

 

Te pasose sluze za dalje putovanje. 

 

Madjarska je od 2006 efektivno bankrotirala i to je premier tada i reko ali ga mu su iz EU rekli da ne pravi toliku buku. Madjarska i Grcka su te zemlje koje sve vise lice na Srbiju ili Bugarsku. 

 

Kosovo je problem je ne resljiv problem za Srbiju makar trenutno (sta ce biti za 50 ili 100 godina niko ne zna), a Srbija ima precih posla.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боље питање је на основу чега тврде да је бити оће, они који то тврде. 

 

Bilo je nekih poteza koji su neka vrsta najave

 

http://www.pressonline.rs/info/politika/278858/pretnja-za-region-albanija-i-kosovo-prave-armiju-od-20000-vojnika.html

http://www.in4s.net/index.php/na-korak-od-velike-albanije-albanija-tzv-kosovo-ukidaju-granicu/

 

A i Dejan Lucic (covek koji zna) je tu sa najavom :)

http://www.dejanlucic.net/Lat/Velika_Albanija_do_2016_LATINICA.html

 

Na kraju krajeva, mozda medjunarodna zajednica vidi tu opciju kao stabilnije resenje jer Makedonija sa Albancima je stalno moguc izvor potresa, kao i Kosovo i juzna Srbija. Za CG ne znam, ali sigurno da imaju zelju da se ujedine sa svim ostali svojim regijama.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Na kraju krajeva, mozda medjunarodna zajednica vidi tu opciju kao stabilnije resenje jer Makedonija sa Albancima je stalno moguc izvor potresa, kao i Kosovo i juzna Srbija. Za CG ne znam, ali sigurno da imaju zelju da se ujedine sa svim ostali svojim regijama.

 

Нема од тога ништа. За тај плн треба толико ресурса. политичке воље, времена, услова да је просто статистички немогуће.

Да алнбанци имају жељу, то нико не спори, имају и Срби жељу, жеље саме по себи не значе пуно... 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Te pasose sluze za dalje putovanje. 

 

Pa da, verovatno dobar deo novih mađarskih državljana neće nikad ni da uđe u Mađarsku, osim možda u nekom tranzitu  :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa da, verovatno dobar deo novih mađarskih državljana neće nikad ni da uđe u Mađarsku, osim možda u nekom tranzitu  :)

 

Da, zato ih teraju da uce madjarski jezik. Pricala mi je neka od tih sto drze kurseve da se desilo da odu do Austrije ili Nemacke, naprave neki belaj i onda im pozovu madjarskog konzula posto izgrednik ima madjarski pasos a ovaj ne zna da prica madjarski uopste.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Te pasose sluze za dalje putovanje. 

 

Madjarska je od 2006 efektivno bankrotirala i to je premier tada i reko ali ga mu su iz EU rekli da ne pravi toliku buku. Madjarska i Grcka su te zemlje koje sve vise lice na Srbiju ili Bugarsku. 

 

Kosovo je problem je ne resljiv problem za Srbiju makar trenutno (sta ce biti za 50 ili 100 godina niko ne zna), a Srbija ima precih posla.

 

Bolje bi bilo da se Madjari ujedine sa nama, jer eno izbacili su MMF sa svoje teritorije...moraju svi biti mudri...

 

A po vidjenjima svetih staraca, Turska ce da se povampiri i da napadne Grcku pa ce Rusija da ih oduva kuci...

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...