Jump to content

МИРЈАНА БОБИЋ МОЈСИЛОВИЋ: Пале су маске – ЕУ ствара Велику Албанију

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Mozda siptari budu trazili svoju autonomiju 0703_read

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bio sam sarkastican ^.^ Al koliko je realno da se napravi Velika Albanija u narednih 5 godina npr? ...Kosovu je trebalo 30 godina da se odvoji..

 

Pa sa ovakvim vlastima i uz cinjenicu da je narod u ostatku Srbije totalno nezainteresovan za desavanja na Kosovu - uopste nece biti tesko da se to ostvari. A mislim da ni Plav i Gusinje nece pruziti veci otpor.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bio sam sarkastican ^.^ Al koliko je realno da se napravi Velika Albanija u narednih 5 godina npr? ...Kosovu je trebalo 30 godina da se odvoji..

 

Onoliko je realno,koliko je bilo realno da siromašne albanske porodice imaju po 10 dece+?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Човек који претендује да себе сматра озбиљним не сме пренебрегнути чињеницу да су 20. и 21. век показали да је све могуће у политичким играма политичко - финансијских центара моћи.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Opet ista srpska glupost... kad bi smo poceli malo vise da brinemo o BDP-u umesto o raznim politickim paranojama (sto je trebalo da radimo i poslednjih 30 godina) niko se nigde ne bi "cepio" ili "pripajao"

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Seems legit. Ako su mogli od slobodne Srbije da otmu Kosovo ratom nece im biti tesko da izvrse pregrupaciju u ovkiru okupiranih drzava Crne Gore, Albanije, Kosova, Makedonije mozda i Grcke mozda i juga danas okupirane Srbije i tako stvore Veliku Albaniju.

 

Можда се то никада неће десити..а можда се једног дана и деси, ко то од нас поуздано зна? Поента је у чињеници да је то и те како могуће, ако буду желели и имали одређене интересе. Наравно, то не важи само за Балкан, већ за сваки делић планете где долази до сукоба интереса великих сила. 

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Реално Америма треба пар исламских послушних земаља на тлу Европе. У Шпанији су закаснили неких 500 година, у Француској су добри изгледи, Немачкој такође. Међутим те западне земље већ имају одавно добро уређене државе и мало је теже направити тамо куршлус. Али на Балкану постоје традиционално муслимански народи и ту је некако најизгледније убацити тај исламски клин у Јевропу.

 

Од Турске преко Бугарске и Велике Албаније Санџака и Босне до Загреба.

 

greencorridor.gif

 

Шта ће им то?

 

Како шта ће им?

Завади па владај.

 

Шта ће им уједињена јака Европа?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Реално Америма треба пар исламских послушних земаља на тлу Европе.

 

Realno ih nikad neće naći ali su našli države gde je kriminal legalan, odnosno "države" koje su pod vlašću kriminala. Sve ostalo je maska.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Realno ih nikad neće naći ali su našli države gde je kriminal legalan, odnosno "države" koje su pod vlašću kriminala. Sve ostalo je maska.

 

Pa to je njima potpuno nebitna stvar. Nek se drzava gusi u kriminalu i bedi, sve dok njima odradjuje posao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa to je njima potpuno nebitna stvar. Nek se drzava gusi u kriminalu i bedi, sve dok njima odradjuje posao.

 

Više sam hteo da naglasim,stavljanje pod "kapu" finansije iz "šarenolikih" izvora.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...