Jump to content

Бил Гејтс фондација прави имплант за контролу плодности?

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Фина алтернатива пилулама и остлим средствима. Ако је истина.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Фина алтернатива пилулама и остлим средствима. Ако је истина.

 

Јесте, опуштено могу да се баве проституцијом и добро да зараде, само преко даљинског искључе плодност и нема бриге.

Вероватно ће Гејтс да осмисли и неку бежичну опцију против полних болести, па да буде баш комотно.

Баш ''напредује'' наука, зар не? :)

Е да, и абортус на даљински да измисле, ако се деси да ово закаже, за сваки случај.

Ако ово није лаж, Били Гејтс је стварно поремећен.    

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесте, опуштено могу да се баве проституцијом и добро да зараде, само преко даљинског искључе плодност и нема бриге.

Вероватно ће Гејтс да осмисли и неку бежичну опцију против полних болести, па да буде баш комотно.

Баш ''напредује'' наука, зар не? :)

Е да, и абортус на даљински да измисле, ако се деси да ово закаже, за сваки случај.

Ако ово није лаж, Били Гејтс је стварно поремећен.    

 

Bas me zanima da mi vi dramaturzi objasnite sta vam pa ovde sad smeta? 

 

I bilo bi lepo da procitamo makar jedan post gde drama nije prisutn... haha zamalo da i sam poverujem u ovo! :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па такви уређаји већ постоје и користе се, али трају само три године и немају "даљински".

 

86698_stock-photo-woman-sitting-in-chair

 

"Дођи драги где си долазио" :)

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da vidimo sta ce biti 2018.

 

Da vidimo sta ce biti posle 2018. tj. koji sledeci implant ce da daruju covecanstvu...

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...