Jump to content

Да ли имате непријатеље?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Mene stalno uveravaju da imam neprijatelje a ja nikako da stvarno poverujem u to! :)

 

Tvrdu vam veru dajem da molitva za one sa kojima nikako ne stima, i za nas i za njih, za nas odnos, ima iznenadjujuce lekovito dejstvo. Situacija se  menja drasticno na bolje, onako kako ni zamisliti ne mozete. Prosto se stvar resi. Cudesno. To je moje prozivljeno iskustvo one "molite se Bogu za one koji vas gone".

"Обратио си плач мој у игру мени,

растргао си врећу (туге) моје, и опасао ме весељем." (Пс. 29.12)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 На првом месту самог себе. Себи сам понекад највећи непријатељ, најискреније.

 

На другом месту су они пожељни које није грех мрзети- Сатана и демони( оправдање налазим у речима апостола).

 

На трећем месту су њихове слуге, свесне и несвесне, које тероришу цео свет и народе. Масони, Илуминати, владари из сенке, светски банкари, Монсанто, НАТО вође, они што трују планету, храну, младе људе, а зарад себичних интереса.... Све њих не бих требало да мрзим, иако су непријатељи. Успевам по некада, али не увек.

 

Четврто место по некад заузимају особе које ме нервирају на разне начине. Разлози су сасвим супротно мишљење, понашање, наметање ставова, провоцирање.... Ни један ми није отворени непријатељ са којим сам у свађи. Ради се о томе да их ја у неким ситуацијама доживљавам као непријатље иако то нису. Моја слабост која траје кратко време, али не би смела ни да постоји. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

не комуницирам са довољно људи да бих имао непријатеље :(:D

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imam.

Ne znam kako,ali imam. Zagorčavaju mi život.Uništavaju sve što volim i što mi mnogo znači.Klevetaju me,izmišljaju razne priče o mom ljubavnom životu,koji zapravo i ne postoji,istražuju moj život,hoće da analiziraju moje životne planove,pomno prate svaki moj korak,telefoniraju uoči svakog životnog dogadjaja i raduju se neuspehu .Veruju da sam nesposobna i da ne zaslužujem uspeh bilo koje vrste ... Kad bi mogli,uzeli bi mi i dušu i bacili je lavovima da se zabave u dugim dosadnim danima. Idu mi na živce. 0405_feel

Te ljude prepoznajem,ali ne reagujem na njih.Neki su mi i rodjaci.To je najgore.Nikad se ne osmele da mi kažu bilo šta što nije prijatno,ali ta neprijatna atmosfera govori sama za sebe. staniiiiiii  Ponekad me obasipaju pitanjima do besvesti. :unbelieveble:

Volela bih da ih nemam,ali na žalost ne mogu da ih promenim,to su idiotizovane ličnosti.

Oprosti mi Bože. :cmizdrenje:

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Непријатељ вреба из сваког грма!

 

Не размишљам о њима, јер што више тежим да устројим себе неким правим вредностима, тај грм све више шушка. Ваљда је то још један репер да треба истрајати. Да не испаднем као фарисеј: "Хвала ти Боже што нисам као остали људи...", него ћутим и гурам даље.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Не знам колико има запослених, али имам утисак да су се сви уротили против мене:

 

ooo.jpg

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Црвени Барон ми је архинепријатељ.  :))

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ви што сте сами себи непријатељи, упознајте себе боље... држи пријтеље близу, непријатеље ближе... :) 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ви што сте сами себи непријатељи, упознајте себе боље... држи пријтеље близу, непријатеље ближе... :)

 

Хвала на топлом савету

А ви што сте.....

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала на топлом савету

А ви што сте.....

 

хахаха ма зезам се :р 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

imam - sebe. Veruj mi, niko mi vise ne treba :D 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...