Jump to content

Зашто млади људи не желе да имају дјеце сада?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Нажалост, и ти си била нечије ''дериште''. 

Da,ali to nije bio moj izbor.

"Kao što svako može da vam kaže, nisam baš dobar čovek. Ne znam pravu reč. .....Ne volim glatko izbrijane momke sa kravatom i dobrim poslićem. Volim očajnike, ljude razbijenih zuba, razbijenog duha i razbijene sudbine. Takvi me interesuju..... Mogu da se opustim s klošarima, jer sam i sam klošar. Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 102
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Kako бих ја волела са тобом да седнем и да разговарам....био би то дууууг разговор :)

 

Placa se u pivu i po satu. :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Evo ja ne zelim da imam deriste...Iz jednog prostog razloga,a to je sto mi se ne svidja Bozija volja da zene radjaju.

 

Da ne znam da si trol, pa da budem ozbiljan kad napisem - a ovamo glumis vegeterijnaku i boris se za zivote prasica. :) 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А твој је избор да живиш?

Rekla sam da je zivot sve sto te snadje,ne mozes da biras hoces da se rodis ili ne,ne znam sta nije jasno?

"Kao što svako može da vam kaže, nisam baš dobar čovek. Ne znam pravu reč. .....Ne volim glatko izbrijane momke sa kravatom i dobrim poslićem. Volim očajnike, ljude razbijenih zuba, razbijenog duha i razbijene sudbine. Takvi me interesuju..... Mogu da se opustim s klošarima, jer sam i sam klošar. Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једина права срећа за дете јесте да тата воли маму и обратно,али је чињеница да млади бракови најчешће пуцају,првенствено због незрелости или што би наши рекли жени се брзо,кај се натанане...

Дакле здрава и јака породица на којој се заснива и јака држава како неки кажу,није у броју деце, већ у породичној  хармонији и љубави...

 

А себични ,саможиви ликови ,рецимо попут мене ,су посебна прича и од њих нема много користи,бар не по овом питању... joooj

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo ja ne zelim da imam deriste...Iz jednog prostog razloga,a to je sto mi se ne svidja Bozija volja da zene radjaju.

 

Не каже се дериште, но дете. Дериште је пежоративан израз за лоше васпитано дете...што значи да, ако можеш да будеш добра мајка, можеш да имаш дете, а не дериште.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...
Odlično! Jedan vaš brat u Hristu je imao vere da će mu Bog pomoći i našao se u ozbiljnim teškoćama. Lako je sedeti i optuživati druge da su egoisti i ubijati ježeve tuđom zadnjicom. Zašto se vi ne biste malo trgli da mu pomognete? https://www.pouke.org...еговој-по-r4253

 

Одлично! Али наш брат у Христу се није нашао у озбиљним тешкоћама због вере у Бога, него због љутског егоизма и окамењености срца...а Хвала Богу његова вера ће му и помоћи јер увек се нађу добри људи.

Тргли смо се....

 

11108673_686514024809447_774694273680272

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ok, on je konačno dobio pomoć, a šta ćemo sa hiljadama onih koji nisu imali ko da im pomogne?

Šta misliš, da li je normalno da se lečenje bolesne dece plaća SMS porukama?

Normalno je. Kad ne moze drugacije, zasto da ne i tako? Bitno je da se bar neko izleci.

Znas onu izreku, ako budes cekao da ucinis sve za svakoga, neces uciniti nista ni za koga. Taj neki fazon. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...

Медији шаљу лоше поруке... Имаш времена, уживај у животу, породичне вредности се стављају на последње место а даје се предност индивидуи, егоцентризму, материјалним стварима и многи су упали у замку. А породица је најважнија и нема се толико времена...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...