Jump to content

Ју, ју, ју, шта ми то имамо овде... - Ona se usudila da to kaže: Ni jedna majka ne želi da radi, mesto nam je u kući


Препоручена порука

Код мене је обрнут случај... Жена ради, а ја сам кући, водим рачуна о домаћинству, деци, кувам ручкове, перем, пеглам...

 

Predlažem da se naslov teme promeni u:

 

"Ju, ju, ju, šta mi to imamo ovde... Milan Rakić se usudio da to kaže: Ni jedan otac ne želi da radi, mesto nam je u kući"

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само ми мало иде на живце, кад загине са друштвом и дође касно кући... Баздише на ракију... И онако се само скљока на кревет, оставивши ме невољеног...

Cuti Milance,dobro je dok ne bije :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...