Jump to content

Операција: "Савезничка сила". Бомбардовање СРЈ 1999. године


Препоручена порука

Proterivanje albanaca naprimer, od strane Miloseviceve vojske. To je jedan od razloga gadjanja, pored onog sukoba izmedju policije i uck terorista (civila zavisi po cijoj verziji)

 

 

Postoji samo Srpska vojiska, ne Miloševićeva. Da nije postojala teroristička grupa OVK ne bi nikada ni bilo problema u tom periodu a zasigurno ne bi bilo ni bombardovanja, ali svaka čast, OVK je uspela da nasanka one koji su vikali da je "Milošević, faktor mira i stabilnosti na Balkanu" samo što mu nisu dali Nobelovu nagradu. Tuga je to gledati kako se proslavlja 24. Mart u Prištini, to je bolesno. 

 

nato-bombs-convoy.GIF

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 548
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Postoji samo Srpska vojiska, ne Miloševićeva. Da nije postojala teroristička grupa OVK ne bi nikada ni bilo problema u tom periodu a zasigurno ne bi bilo ni bombardovanja, ali svaka čast, OVK je uspela da nasanka one koji su vikali da je "Milošević, faktor mira i stabilnosti na Balkanu" samo što mu nisu dali Nobelovu nagradu. Tuga je to gledati kako se proslavlja 24. Mart u Prištini, to je bolesno. 

 

 

 

Opet skrecemo pricu na amerikance.

To sto je postojala Teroristicka grupa ovk, ne daje za orpavdanje Milosevicevoj vojcsi da proteruje civile. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Koja LAŽ!

 

Pa same švabe priznale da je to LAŽ, samo glupavi Rudolf Šarping i dalje veruje u to pošto je on to i izmislio. 

 

Ne verujem da je laz, ne mozes lagati na racun 800 000 albanaca koliko je proterano... oni znaju ko ih je proterivao.... i da li su proterani.

 

Pogledaj ovaj dokumentarac https://www.youtube.com/watch?v=az4U07crG5I&list=PL1DEA89290D1CE1CD

 

 

Ok, Srpska vojska proteruje Albanske civile, a što se zatvara oči nad proteranim Srbima sa Kosova?  

 

 

Niko ne zatvara oci nad proteranim Srbima. SAmo se ukazuje na prave krivce. Albnaske teroriste, NATO,  Milosevic i njegova ekipa.

 

Bez izuzetka. KAo japanci. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo nije OK što si napisao. Ne znam kakav odnos imaš sa Bilbijom ali ti kao moderator tako da pišeš, zaista nije OK.

 У реду! Хоћеш да се самопријавим. Учинићу то! Ево овог момента! И ти (ви) наравно, увек можете да ме пријавите осталим члановима администрације... Нисам ја њима командир :) Напротив, само обичан модератор... Али дозволи, и мени је више пиук`о филм туђим глогињама млатити...

 

Ако схваташ...

 

Ево пријавио сам се...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A ima i ono, Seselj zlikovac, slao dobrovoljce .... 

Biki, sto izbegavas odgovor na pitanja? Gde si ti bio za vreme ratova, i zasto nisi bio pozvan? 

reci, nije sramota, nasi smo...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pogledaj ti ovaj pa ćemo onda pričati. Ima i o "Potkovici".

 

 

Pogledacu naravno, ali ako ti mislis da je mrznja koja postoji izmedju Srba, HRvata, Albanaca, Bosnjaka bez medjusobnih zlocina naivno razmisljas po tom pitanju...

 

mene uopste ne interesuje taj rat, ko je tu kriv, sta je pravedno sta nije... to je zavrshena prica... mene interesuje vise to sto se koristi ta prica da se ide na emocije nasih gradjana da bi se kupovali politicki poeni i sprovodila pogubna politicka ideologija. Sto se ljudi koji kazu da mi nismo savrsheni nazivaju placenicima, izdajnicima, izdajicama, velikoizdajnicima... a sto drugi sire jednu te istu mrznju i nazivaju se veliko srbima i patriotima.

Nadam se da me razumes. ZA mene su "svi krivi" i za mene je "dosta krvi proliveno" sta je tu je.. daj da vidimo sta da se radi dalje.. a ne da se deli istorijska pravda....

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 У реду! Хоћеш да се самопријавим. Учинићу то! Ево овог момента! И ти (ви) наравно, увек можете да ме пријавите осталим члановима администрације... Нисам ја њима командир :) Напротив, само обичан модератор... Али дозволи, и мени је више пиук`о филм туђим глогињама млатити...

 

Ако схваташ...

 

Ево пријавио сам се...

 

Kakav si Balkanac, umesto po EUropskim standardima da podneseš ostavku kao moralni čin ili da izvršiš harikiri kao pravi samuraj ti i dalje jašeš svoj mandat :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добровољци могу да иду у регуларну војску.

Mozda covek tad mislio da je lat los, a sad mu pobegao voz... pa oce drugi, da se ispravi mladalacku gresku koja ga proganja. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево Манолис, доказ да сам се пријавио, па нек` остали чланови администрације одлуче... 

 

slika_zps08a48e51.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakav si Balkanac, umesto po EUropskim standardima da podneseš ostavku kao moralni čin ili da izvršiš harikiri kao pravi samuraj ti i dalje jašeš svoj mandat :D

Није проблем и то... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево Манолис, доказ да сам се пријавио, па нек` остали чланови администрације одлуче... 

 

slika_zps08a48e51.jpg

 

 

Moras samog sebe da banujes na 7 dana ... kao onaj policajac sto je samom sebi napisao kaznu zbog prekrsaja ...

 

E tada bi usao u legendu ...

  • Волим 1

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...