Jump to content

Јелен и срна!? Да ли је то могућа љубавна комбинација?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Hajde kad navali jelen na srnu (lovci ne zamjerajte)...ali lovac na košutu???? ne_shvata

 

http://youtu.be/kp2upetQRfY

 

Mislim da  Saša Lošič nije ni slutio da se može desiti da mu neko nakači zoofiliju, zbog teksta pjesme uz koju smo nekada veselo skakućali.

Imali bi o čemu pisati i polemisati. Nekada nam nisu smetali paradoksi u pjesmama, sada ih analiziramo i pokazujemo svoje negodovanje ili životom branimo iste.

Ne bih se toliko zamarala, samo eto ...pomenuh  1324_womens

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ajde majke ti reci ti meni gde si ti to cuo ili video da se jelen i srna ili srndac i kosuta pare ?????? TAKVA STVAR NE POSTOJI!!!

 

takvu stvar bi mozda VELIKO MOZDA mogao jedino da sretnes ako bi jelen i srna bili u zatočeništvu ili košuta i srndać s tim da ih nadrogiraju nekim preparatima koji podsticu seksualne potencije na veliki nivo

 

ali takvu stvar u prirodi NE NE I NE NIKAD I NIKAD NE!!! divlje zivotinje za doba parenja imaju svoje posebne načine kojima zavode ili u slucaju srnece i jelenje divljaci DOZIVAJU zenke! pazi srndac ce da trci na zov SRNE ALI NIKAD NIKAD I NIKAD na zov košute a jelen ce da se odaziva na zov košute....

 

kao što sam već rekao kolegi pre tebe da se ne upliće ako nije upućen u temu :)

to sto ti govoris je stvar JEDINO I JEDINO teorije to se ne prostire i ne moze da se nadje u praksi tjst prirodi :)

 

a koliko sam primetio pesma je trebala da označi metaforu ljubavi a ne posledice drogiranja -.-'

 

Ma pusti te metafore nepismenih ljudi. I uopste, jako je odvratno pisati tekstove o ljubavi i seksualnom aktu zivotinja.

Zivotinje su tu mnogo prirodnije, normalnije od ljudskog bica.

Zivotinje se pare samo kada zenka ima teranje, nepoznato je da u zivotinsjkom svetu ima parenja zbog uzivanja

u seksu ili ne daj Boze slucajeva pedofilije ili pederastije.

Ja imam psa koga zenke interesuju samo ako su u procesu " teranja", a to je kod zenki svakih osam meseci, ako toga nema

one su za njega vazduh.

Dobro je da ove budaletine nisu pisale o ljubavi izmedju laneta i jelena.

U estradi srpskoj ne bi ni to bilo nista zabrinjavajuce.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hajde kad navali jelen na srnu (lovci ne zamjerajte)...ali lovac na košutu???? ne_shvata

 

http://youtu.be/kp2upetQRfY

 

Mislim da  Saša Lošič nije ni slutio da se može desiti da mu neko nakači zoofiliju, zbog teksta pjesme uz koju smo nekada veselo skakućali.

Imali bi o čemu pisati i polemisati. Nekada nam nisu smetali paradoksi u pjesmama, sada ih analiziramo i pokazujemo svoje negodovanje ili životom branimo iste.

Ne bih se toliko zamarala, samo eto ...pomenuh  1324_womens

 

Mozda, ali ja ne znam za slucajeve gde se peva i veseli na temu zoofilije.

Uostalom taj autor teksta je neka neopovana budala.

Ovo i nije zoofilija jer jer u tome uziva perverzan covek, zivotinje za to i ne znaju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једини пример где се паре две врсте животиња и добије се потомство ,зове се мула , тако да не може да се паре срна и јелен , да из тог односа настане  младунче.

 

mula ne moze da ima potomstvo ako se ne varam?, ali nije jedini u politikinom zabavniku pre neke godinu i nesto ili dve citao sam o primerima ukrstanja (u pitanju su zivotinje zoloskog vrta dakle u zatvoreništvu) primer lava i tigra i ne secam se ostalim, morao bih da potrazim broj zabavnika medju GOMILOM ostalih,mogu ako treba ali potrajace :)

Crven kao jesenje lišće, odlazim kod predaka. Da li će me prihvatiti? - Japanska poezija smrti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma pusti te metafore nepismenih ljudi. I uopste , jako je odvratno pisati tekstove o ljubavi i seksualnom aktu zivotinja.

Zivotinje su tu mnogo prirodnije, normalnije od ljudskog bica.

Zivotinje se pare samo kada zenka ima teranje, nepoznato je da u zivotinsjkom svetu ima parenja zbog uzivanja

u seksu ili ne daj Boze slucajeva pedofilije ili pederastije.

Ja imam psa koga zenke interesuju samo ako su u procesu " teranja", a to je kod zenki svakih osam meseci, ako toga nema

one su za njega vazduh.

Dobro je da ove budaletine nisu pisale o ljubavi izmedju laneta i jelena.

U estradi srpskoj ne bi ni to bilo nista zabrinjavajuce.

 

ja bi rekao da su osim coveka jedino delfini poznati po tome :)

Crven kao jesenje lišće, odlazim kod predaka. Da li će me prihvatiti? - Japanska poezija smrti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve cu ti kazem sta te zanima ako su zivotinje u pitanju,.

MLogo sam senzibilna i nezgodna kada zivotinje igraju glavne uloge u nekoj pornografiji.

 

Samo ti kreni, cijenim ja...vidim debata će biti žestoka i vrlo poučna.

Ja pratim sa tribina (rekoh, neću se zamarati) :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

међу текстописцима и другим "помоћним особљем", владају масно плаћени и неписмени примитивци.

 

Волим народњаке, али ово још и може, то је метафора, можда је лепше тако него да буде "билошки оправдан" текст.

 

Ипак је граматика већи проблем, мислим. Весна Змијанац пева "поново би моја недра у загрљај његов ХТЕЛЕ!"

Недра су средњи род, значи недра би ХТЕЛА, али да би се римовало са "руке беле" аутор жртвује граматички род :)

 

п.с. бар нема оног Секиног "бих" у другом или трећем лицу ;)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Волим народњаке, али ово још и може, то је метафора, можда је лепше тако него да буде "билошки оправдан" текст.

 

Ипак је граматика већи проблем, мислим. Весна Змијанац пева "поново би моја недра у загрљај његов ХТЕЛЕ!"

Недра су средњи род, значи недра би ХТЕЛА, али да би се римовало са "руке беле" аутор жртвује граматички род :)

 

п.с. бар нема оног Секиног "бих" у другом или трећем лицу ;)

 

Ja pravo da ti kazem vise i ne znam ( ali i ne zivim u Srbiji, a kao da nisam ni zivela kada vas citam i gledam

kakako obozavate i opravdavate te zamlate) sta je izvorna narodna muzika, a uvek sam mislila da znam jer je i volim.

I sada se ovde pojavljuje teskt o zivotinjama, valjda je sve vec izvorno opevano glede izvora i dva putica

koji vode na taj izvor, za mene je to neprihvatljivo pa se zato ovde i javljam.

te zamlate koje kao pevaju izvornu narodnu muziku)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ali i ne zivim u Srbiji, a kao da nisam ni zivela kada vas citam i gledam kakako obozavate i opravdavate te zamlat

 

:.mislise. kakako misliš zamlate? kakako misliš da ih obožavamo?

Ljudi rade svoj posao, mi neki ih volimo!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:.mislise. kakako misliš zamlate? kakako misliš da ih obožavamo?

Ljudi rade svoj posao, mi neki ih volimo!

 

 

Pa radim i ja svoj posao, rade i djubretari svoj posao, ja samo ne razumem kakvu drustvenu korist srpsko drustvo ima od posla

ovih zamlata? To je neka kultura srpskog nacionalnog bica ili o cemu se radi?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je neka kultura srpskog nacionalnog bica ili o cemu se radi?

 

Ne razumem ljude koji ne vole narodnjake, slaninu, rakiju, i sad da ne nabrajam :)))

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne razumem ljude koji ne vole narodnjake, slaninu, rakiju, i sad da ne nabrajam :)))

 

Ma to i nije tema ovde, jel  tema je seks izmedju zivotinja koje veze nemaju jedna sa drugom

Ili mozda znas za irvase koji prave decu kosutama iz Srbije? :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma to i nije tema ovde, jel  tema je seks izmedju zivotinja koje veze nemaju jedna sa drugom

Ili mozda znas za irvase koji prave decu kosutama iz Srbije? :D

 

MOGUCNOST(zaboravila si tu vaznu rec,inace recenica gubi smisao i ispada da je moguće) polnih odnosa molicu lepo, ovde se vodi jedna veoma vazna diskusija koja je trenutno od vitalnog značaja i interesa za budućnost srbije i srbstva. :) a ja verujem da su moja shvatanja naucno dokazana i klinicki potvrdjena :P

Crven kao jesenje lišće, odlazim kod predaka. Da li će me prihvatiti? - Japanska poezija smrti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...