Jump to content

Покрет Наши приступио радикалском изборном блоку, позване и Двери

Оцени ову тему


Candy Butcher

Препоручена порука

Слажем се у потпуности, само ти је математика мало заказала.

Народ воли коалиције и уједињења (другачије ДОС никада не би победио), тако да би широким уједињењем патриотских странака и организација дошло до још којег процента неопредељених бирача. Узмимо најгору опцију:

ДСС - 6%

СРС са "Наши"ма и "Образ"ом - 3%

Двери - 4%

Заветници и остале нинџе - 1%

Срби са Косова - 1%

То ти је 15% и додај бар још 2,3% на оне који воле коалиције + 1% ако предају листу први па се једно 30-40 хиљада баба пређе мислећи да је "Слобо увек први", ето ти значајних 20%.

Још кад би ту дошла дијаспора, четници, слободни уметници, зилоти,  љубитељи ситних животиња, еколошки покрети... Могло би се и владати. :.mislise.

 

Mi kuckari , dal iz Srbije il dijaspore glasamo uvek za LDP :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Problem je u tome što se kod nas nikad nije registrovala neka stranka a da to nije odobrila vlast. Srbija nosi krst piramide odredjenih ljudi koji su na vlasti bez obzira koja je stranka pobedila na izborima.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znate kako mi nekako kao narod vodlimo da negujemo kult ličnosti, da on neke osobe pravimo idola i šta god uradi kasnije i dalje se prati, pa makar promenila politiku za 180 stepeni. I to ne  važi samo što se politike tiče, nego u svakom aspektu, pojavi se neko ko uradin ešto dobro (neki put ni to ne mora) i onda počne da se kuje u zvezde i dalje šta god da kaže ili uradi bez obzira za šta vezano, makar veze nemalo za njegovom strukom i onim što ga je dovelo do pozicije gde se nalazi postaje automatski tačno u očima pristalica i sve što on kaže uzimaju zdravo za gotovo bez ikakve doze skepticizma.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Problem je u tome što se kod nas nikad nije registrovala neka stranka a da to nije odobrila vlast. Srbija nosi krst piramide odredjenih ljudi koji su na vlasti bez obzira koja je stranka pobedila na izborima.

 

 

Pa nisi u pravu, svako moze da skupi dovoljno potpisa i da se registruje i da izadje na izbore.

Ti nisi iz Srbije?

 

Ja cu za sledece izbore da skupim 200000 potpisa i ici cu na izbore kao stranka koja se brine o zivotinjama.

Secerocski, cistac cipela, Rom ( valjda) je skupio dovoljno potpisa i bioi protivnik Milosevicu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta je to, desna superkoalicija? Ima ih i kod nas ali su veliki strašpitli, strašivreće, kukavice i niko ih ne voli, svi ih mrzu. Evo kako ovaj ćelavko dobi kriglom, pivnim pulitrom po toj svojoj ćelavoj palici od ovog tetoviranog mladenca, očigledno anarhokrimosa s bogatom dugogodišnjom karijerom po napravnim ustanovama i institucijama. Nije mu bilo žao ni tog piva što proli dok mu je tom kriglom namještao cifernik. Ili je ono plastika, plastični kelimek, čaša? Onda je odlično prošao, s tom kriglom bi ostao i bez zuba. 

dostal nacek pulitrem

Joj komentara tamo ispod videa na You Tube.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја у тим момцима не видим ни "ф" од фашизма, него истинску бригу за своје отачаство и свој народ.

 

 

Ни подржаваоци Хитлера нису у хитлеру видели ни З од Зла.

 

...

Имам предлог за њихову коалицију - НационалСоцијалистичкаКоалиција.

 

За остатак твог поста заиста немам коментар.... 

 

Ако ти у тој банди психопата видиш витезове... црни су то витезови... шта друго да ти кажем.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sad sam gledao preko cijelog ekrana, ipak je to staklena krigla, zabliskala na moment, plastika ne blista, maximalno ta providna. Pošteni rad čeških staklara, teško olovno staklo, praktično je to skoro kristal, samo nebrušeni ili tačnije rečeno površno, minimalno brušeni. Te se ne razbiju ni kad spadnu na beton, ni ta na videu se nije razbila. Taj će morat posjetit maksilofacijalku da mu namjeste čeljust i sprave to zubadlo. Teško bilo vidjet i povećano o čemu se radi ali čulo se jasno kako je to ruplo tamo o zermlju, taj karakterističan zvuk pada teške krigle na asfalt. Te su zaista teške, bio nešto prigušeniji zvuk jer je asfalt u pitanju a izgleda čak da je dole ostala stajat uspravno, hahahaha.

 

http://picosun.cz/wp-content/uploads/2011/02/pulitr-gambrinus.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...