Jump to content

Да ли Бог може да створи камен који Он не може да подигне?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ako je neko svemoćan, onda bi trebalo da može da ograniči sopstvenu svemoć po svojoj želji - jer je svemoćan  :)))

 

Znači - može, jer je to njegova želja da napravi kamen koji ne može da podigne.

 

 

:)

 

Onda taj kamen niko ne moze da podigne.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мене су то једом питали.

Одговорим ја на брзину шта ми пало на памет, ,,може али и  Бог може да подигне камен који не може да подигне,,

А они кажу какав је то одговор, па исто какво и питање!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne raspravljajte se nikada sa budalama. Prvo vas spuste na svoj nivo pa vas dobiju na iskustvo. Ovde je Bog spušten.

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne raspravljajte se nikada sa budalama. Prvo vas spuste na svoj nivo pa vas dobiju na iskustvo. Ovde je Bog spušten.

Та ти је добра  :good2:

Бог свагда пребива у Својој слави: нити Га славословље увеличава, нити Га хула умањује...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ala si ti pametan kad ti Bog daje direktne odgovore.

 

Ko je to od tri lica nije savrseno? 

Није потребно да човек буде паметан да би га Господ Бог подучавао и да би слушао његов глас. Потребно је да буде мио Господу Богу. 

Да сам ја постављао Богу питања каква ти постављаш мени никад не би самном проговорио.

Несавршено је оно лице чија је улога да живи живот у времену. Надам се да ме нећеш питати које је то лице.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Размишљајући да је нешто савршено само ако нема никаквог недостатка,онда испада да Бог није савршен јер му недостаје несавршенство, Јер ако би несавршенство било изван Бога јер је Бог савршенство без мане, то онда Бог не би био савршен јер би му фалило несавршенство, а кад нечему нешто фали онда то није савршено. А Бог ми је показао да је он у себи направио место и за несавршенство, доделивши ту улогу једном од своја три лица. показујући ми тако да је несавршенство део савршенства иначе би савршенство било несавршено.

 

imajmo u vidu da ovo piše neko ko je nesavršen

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...