Jump to content

Мислите ли да је врста музике која се слуша у кући важна за скаладан брак?

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Миле воли диско, диско а ја коло шумадијско...

исгледа нам треба тема Питајте Брену, жена је упозната са овом проблематиком

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 102
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

@@Oglo, @@Лидија Миленковић,

 

Ја, када сам био мали, ја сам био заљубљен у Лепу Брену :)))

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imam jednu drugaricu, koja toliko voli i cijeni Brenu, da sam zbog nje zavolio i ja neke pjesme. Jednostavno u tim pjesmama sam osjetio nju, i bile su mi drage.

 

 

Pa Brena je nesto drugo, covece ona zena zna da peva... nju jos i mozes svariti na svadbama i tako to... :D

Kako su velicanstvena dela Tvoja Gospode sve si premudroscu stvorio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Од тинејџерских дана па до дана данашњег,моје окружење,пријатељи су из рокерског миљеа,да тако кажем, тако да су и цуре биле из те екипе...тј може се комотно рећи да је то један начин живота...

Заиста мислим да не бих могао сад да будем са женом,која ће ми рећи, "Е ,морам сад да гледам гранд шоу на пинку".

Мада,Огло је можда у праву,никад не реци никад,можда "шабанка" изува како изгледа ... 0405_feel

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Ромејац,

 

 

Замало да паднем са столице сада :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :)):)) :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брена заправо уме да пева, слушала сам једном на радију запевала блуес

 

У праву си. Ја сам је једном приликом чула кад је уживо певала  Sixteen Tons. Разбила је. :good2:

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Моја ситуација :

 

- С посебним емоцијама слушамо - 1)  I Just Called To Say I Love You  2) Lady In Red, и још неколико наших песама

 

- Ни Гаги, ни ја не слушамо никако - ЈК, Миле Китић, Шемса, Стоја, и сл.

 

- Гаги слуша, а ја никако - Џими Хендрикс

 

- Ја слушам, а Гаги никако - Хари Мата Хари ( и сл.)

 

- Све остало заједно слушамо

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има нешто у овој музици што снажно привлачи пар. Погледајте како играју. Невероватно је како многи воле брејк денс. :)

То је као нека хипноза. Један потпуно аутентичан правац.

 

 

Не верујем да постоји друга музика која окупља до милион људи на једно место. То је неки техно-брејк: Љубав на све стране. Сви се воле. Од тог правца и уличних журки изродила се - тачније, злоупотребило се - такозвана геј парада. Потпуно без потребе. :)

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лично мислим да ће код мене бити битно која врста музике ће се слушати, јер исто као што ја не желим да некога малтретирам музиком коју слушам исто тако и обрнуто важи :). Ја имам тај проблем да не подносим музику лошег квалитета (домаћа комерцијална назови музика), и што би се рекло, малтретира ми мозак. Али наравно ту ваљда постоје компромиси као и у сваком браку,ја слушам ово, ти оно, па хајде да се нађемо на неким заједничким нотама. Ако нађем неку жену музичарку(не ове што музу краве), не знам ко би се ту коме прилагођавао :).

Питам се како би музичари одговорили на ову постављену тему..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...