Jump to content

"Српска црква је гора од свих јереси које су до сада лајале на небо"


коЖељ њацИ

Препоручена порука

  • Одговори 122
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Прво се хтедох наљутити што нас вређа, али ми се није дало...све ме накако погоди, поготово оно да хулимо на Бога.....

Данас у Србији можда сваки 23 не псује Бога у свакодневном говору...да не идемо даље...

evo ja cu se moliti za ovih 22 da ih ne spominjemo samo po zlu.

 

tesko je ali daj da se sakupimo sto vise nas i jedno drugog pominjemo samo po dobru jer: Kako da osudim nekoga kad ce me onda njegovo pokajanje zastideti cak do nebesa.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се слажем да претерано кукамо а слабо радимо,кукамо на политичаре, на ЕУ,на САД , на све живо,  али у погледу страдање српског народа , не да не претерујемо него скоро па као да кријемо. Погледај Јевреје, има ли икога на свету а да није чуо за Аушвиц , а онда упореди са тим колико је људи на свету чуло за Јасеновац, ништа мање ужасан логор смрти. Није у реду ћутати због тих људи који су страдали ни криви ни дужни.

 

 

 

Naravno da nije u redu cutati  - ali nije u redu ni koristiti ih u politicke svrhe.

Za te zrtve je trebalo ( ne znam da li jeste ispunjeno do kraja) uhvatiti odgovorne i suditi im.

 

 

 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...