Jump to content

Владимир Путин: Одрицање од хришћанских вредности је пут ка деградацији

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Ajmo prvo o korupciji, korpcija jeste njegov posao ali on ga radi ocajno. Rusija ti je jedna od najkorumpiranijih zemalja na svetu. Znash li zasto ga radi ocajno? Zato sto je sistem koji on sprovodi upravo razlog postojanja korupcije.

 

Да, за време Горбачова и Јељцина је није било, а сад се одједном појавила код Путина. Рекао бих да је корупција у Русији мања него што је била за време његовог предходника него сада. Мада истина, још увек је велика, али треба времена. Мада је још увек мања него у демократској земљи на европском путу као што је наша.

 

Moralno propadanje - nije posao drzave to je posao crkve I svaki put kada drzav pruzi ruku da "spreci moralno propadanje" ona zapravo pomaze moralno propadanje pomaze korupciju jer povecava moc i ovlascenja drzave a samim tim povecava i moc novca i korupcije.

 

Баш јесте посао државе. Не само посао, већ и одговорност. Црква је пастир онима који су у цркви, и само на њих може да делује, а владар је пастир свим онима који су у границама његове државе. Ако је нека навика, облик понашања или слично, штетна за грађане и самим тим будућност државе, владар би требао да ради на њеном искорењивању, колико је то у његовој моћи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako hoces Hriscansku drzavu koja iole lici na neku serijatsku i mislis da je to dobro - izvoli.  Ako mislis da je dobro da idemo korak blize inviziciji i da je to super - izvoli.

 

Ма ова фарса коју имамо код нас је најбоља, што се и да видети .

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Баш јесте посао државе. Не само посао, већ и одговорност.

 

 

Isto filozofijom se vode serijatske drzave. Njihova odgovornost je da se pobrinu da svako prati islamski moral jer suprotno tome skode sebi, drustvu i drzavi.

 

 

Мада је још увек мања него у демократској земљи на европском путу као што је наша.

 

 

verovao ili ne u Rusiji je veca korupcija nego u Srbiji. 

Mislom da to treba da ti opise koliko Putin ne radi svoj pos'o, kad je kod nas manja korupcija nego tamo.

 

http://cdn3.chartsbin.com/chartimages/l_nz2_ad5794cc62e8f6eec48ec7d975b40d40

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislom da to treba da ti opise koliko Putin ne radi svoj pos'o, kad je kod nas manja korupcija nego tamo.  

 

Једнаки смо по квадратури и броју становника па је за упоређивати... 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе, монтери из моје фирме иду у Русију да раде, буду тамо и по годину дана...чега сам се наслушао, никад не бих помислио...

Опет, то не значи ништа ако се упоређују Русија и било која друга земља, а поготово Русија и Америка.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...