Jump to content

Пострадали цпц секташи при паљењу логорске ватре.

Оцени ову тему


Препоручена порука

Јуче у Црну Гору при паљену логорске ватре како је тај скуп назвао митрополит Амфилохије , тенда која је наткривала бину на којој су били свећеници цпц а који су се том приликом скупили да пале неовисни бадњак, се обрушила на њихове главе , тако да је било и крвавијех глава.

Да ли треба следећи пут да изгубе глави да би сватили како су само секта, или ни то неће помоћи?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cetinje: Bina pala na sveštenike

07. januar 2010. 14:04 > 14:20

Krov montažne bine na trgu na Cetinju urušio se u sredu i pao na sveštenstvo i pristalice kanonski nepriznate Crnogorske pravoslavne crkve (CPC), od čega je nekoliko lica lakše povređeno.

Metalna konstrukcija iznad bine urušila se nad mitropolitom i sveštenstvom CPC od težine vode, koja se usled obimnih padavina nakupila na tendi, prenosi crnogorski nezavisni dnevnik "Vjesti".

Incident se dogodio na trgu u Cetinju, ispred Dvora kralja Nikole, prilikom čitanja Božićne poslanice i paljenja badnjaka pristalica CPC.

U trenutku rušenja konstrukcije na bini se nalazilo pedesetak osoba.

(Srna)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Надстрешница пала на Мираша

srijeda, 06 januar 2010 18:58 ин4с

Бадњи дан ове године остаће за дуго упамћен међу члановима и симпатизерима НВО ЦПЦ. По лошем.

Док су на Цетињу предсједник  Дедеић и чланови ове НВО, заједно са стотинак симпатизера ложили лигорску ватру ( или како они то бесправно називају ложење бадњака) срушила се надстрешница која је била постављена изнад бине. У тренутку када се окупљеним симпатизерима обратио Мираш Дедеић надстрешница се обрушила на њега и остале чланове НВО, и при том је повријеђен један од функционера НВО ЦПЦ- Јован Томовић.

Како ИН4С сазнаје лакше је повријеђено још неколико чланова ове НВО и неколико сниматеља телевизијских екипа.

Према неким информацијама због инцидента на Цетињу Дедеић неће ићи на најављено паљење логорске ватре испреде дворца Краља Николе у Подгорици.

http://in4s.net/x/index.php?option=com_content&view=article&id=15326:2010-01-06-18-03-09&catid=58:cg&Itemid=181

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Коментари :

napisao Орлов крш

"Тужна" вијест стиже са Цетиња

Попела се она аветиња

На сред бине пред дворац краљевски

Да блебеће у град слободарски

Бог се драги мало наљутио

Па Мираша шипком оклапио

Колика је та дружина била

Све их једна тенда поклопила

МИР БОЖЈИ - ХРИСТОС СЕ РОДИ!

napisao PEPA

STO TRAZILI TO DOBILI,PA TI ISTI NE VJERUJU U NJEGA,DA VJERUJU NE BI BILI TAMO.

napisao crnogorac

valjda ce se poltroni oko raspopa dozvati pameti.i prestati sa cirkusom.ako ovo nije jasan znak onda neznam štaje.

napisao Петар Милатовић Острошки

Мораћу да напишем хумореску!

Ова НАСТРЕШНИЦА ће доминирати у хомуресци коју ћу морати да напишем!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јасан знак да док год су припадници нво цпц, од Бога могу да измоле само тенду на главу и остало што може да падне на њихове усијане главе. Искрено се надам да ће се бар неко одазвати памети и вратити својој Цркви.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како служили, тако им и било!

Никоме не желимо зло, али све "клирике" овог циркузантског "ЦПЦ" наша драга Мајка СПЦ је ишколовала и извела на прави пут. А они заблудели, па сада "служе" како им чувена црногорска УДБА заповеда. Е па тако им и било!

Ко са Ђаволом тикве сади, о главу му се лупају!!! Лепо говори наш народ вековима, чак и онима који не слушају, који не чују...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ? ???? ???? ??? ?????? ???????? ????? ???? ?? ??? ???? ?????? ?????????? ?????????? , ????? ???? ?? ?????????? ???? ?? ????? ?? ???? ????????? ??? ? ???? ?? ?? ??? ???????? ??????? ?? ???? ???????? ??????, ?? ???????? ?? ?????? ????? , ???? ?? ?? ???? ? ????????? ?????.

?? ?? ????? ??????? ??? ?? ?????? ????? ?? ?? ??????? ???? ?? ???? ?????, ??? ?? ?? ???? ???????

??? ??? ? ????????? ?? ???? ?????????? ???? ??? ?? ?????? ?????.

????????? ????? ?? ????...

?????, ??? ?? ????? ?? ?????

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Извор сваког зла је - нечастиво учење" Свети Јован Златоусти

"Ми смо Јерусалимске вере" Патријарх Арсеније III

"Тако живи да свакодневно можеш приступити (Причешћу)". Тертулијан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И смешно и жалосно!

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ? ???? ???? ??? ?????? ???????? ????? ???? ?? ??? ???? ?????? ?????????? ?????????? , ????? ???? ?? ?????????? ???? ?? ????? ?? ???? ????????? ??? ? ???? ?? ?? ??? ???????? ??????? ?? ???? ???????? ??????, ?? ???????? ?? ?????? ????? , ???? ?? ?? ???? ? ????????? ?????.

?? ?? ????? ??????? ??? ?? ?????? ????? ?? ?? ??????? ???? ?? ???? ?????, ??? ?? ?? ???? ???????

??? ??? ? ????????? ?? ???? ?????????? ???? ??? ?? ?????? ?????.

????????? ????? ?? ????...

?????, ??? ?? ????? ?? ?????

? ??? ??? ??? ?? ?? ??????? , ?? ... 8084.gif  :smiley:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...