Jump to content

Како би изгледала политичка карта Пангее са данашњим границама

Оцени ову тему


Juan Valdez

Препоручена порука

Није лоше...за једно 15-ак сати вожње колима ето те у Канади и САД, Русија близу, Гренланд близу, Африка на корак до нас, Србија би коначно имала море...идеално!

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Грешка синко. Тада нису постојале границе. У то време је постојала само Велика Србија.

 

Ако не верујеш питај тадашњег министра унитрашњих послова (јер вањско министарство није ни постојало) Јоаунаса Њам Њам Бакутанеруса, данас познатијег као Јован Кркобабић.

 

jovan-krkobabic.jpg

 

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет по државним границама, ми и Румунија смо раздељени огромним морем али по државним границама, као да тектонске плоче прате државне границе...како да јок...

 

Русија би нам била два пут даља а америка десет пута ближа и ишли би за Вашингтон тековима преко Алжира...хм, занимљиво ...

 

:kupanje:

 

Мораћу ову мапу да учитам у конквест стратешку игрицу па да видим чија мајка црну вуну преде

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А Румуни су још дисали на шкрге колико видим... :)

 

Ево га Румун...вири из воде.

 

merg47pf5mf9dbuob0i3.jpg

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...