SrdjanSd Написано Децембар 10, 2014 Пријави Подели Написано Децембар 10, 2014 Otac Jovan mi je jednom prilikom napisao u pismu da smo svi mi gresni,jedan je Gospod bezgresan.Ko shvati svoje grehe i ko ih pobedi,okusice milost Bozju! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука