Jump to content

Долазите ли сутра на (у) Литургију?


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

видим и моји у певници се све гуркају пред апостоле, као оно "ајде ти, ајд ти"

ипак је то јавни наступ... трема

Шта да се ради .please..То и читање молитава после причешћа је најгоре приликом чтецирања литургије. dada У коју цркву идеш?

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Konačno sutra idem na Liturgiju, nema spavanja! dada Idem u manastir Slanci sa mužem i baš se radujem. Jedva čekam jutro! :D clapc clapc Ja i moj mužić na Liturgiji, ma to je super! clapc leteti leteti Odlepila sam koliko se radujem t4431 t4431 t4431

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Konačno sutra idem na Liturgiju, nema spavanja! dada Idem u manastir Slanci sa mužem i baš se radujem. Jedva čekam jutro! :D clapc clapc Ja i moj mužić na Liturgiji, ma to je super! t4431 t4431 leteti Odlepila sam koliko se radujem t4431 t4431 t4431

clapc leteti leteti t4431

СВЕТИ СВЕШТЕНОМУЧЕНИЧЕ ТЕОДОРЕ ВРШАЧКИ И ПРЕПОДОБНИ ОЧЕ РАФАИЛО БАНАТСКИ, МОЛИТЕ БОГА ЗА НАС

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Konačno sutra idem na Liturgiju, nema spavanja! dada Idem u manastir Slanci sa mužem i baš se radujem. Jedva čekam jutro! :D clapc clapc Ja i moj mužić na Liturgiji, ma to je super! t4431 leteti t4431 Odlepila sam koliko se radujem t4431 t4431 t4431

clapc leteti t4431 t4431

leteti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Konačno sutra idem na Liturgiju, nema spavanja! :229229229: Idem u manastir Slanci sa mužem i baš se radujem. Jedva čekam jutro! klapklap klapklap klapklap Ja i moj mužić na Liturgiji, ma to je super! leteti leteti leteti Odlepila sam koliko se radujem t4431 t4431 t4431

          Сањче, молим те, ако можеш,

          стави један пољски цветић на гроб оца Стефана,и

          запали му ону најмању воштаницу... klapklap

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...