Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Nisam za to da se leče na silu, ali protiv toga sam da i jedni i drugi propagiraju svoju bolest. Ti izjednačavaš pušača i heroinskog zavisnika... Apsolutno, stanje svesti im je isto.

 

Naravno pušač kad ostane bez para za cigare isto ko i narkoman lomi ruke ocu i majci... Očigledno je da nisi video narkomana u krizi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Napisao sam da ne škode meni nego društvu. Pito bi te šta je civilizovano i humano da ti dete, majku ili oca vrbuju sektasi ili satanisti.

 

Civilizovano je i humano prvo to sto to ako je neko u manjoj religijskoj grupi (sekti) pa cak i u nekoj satanistickoj (moderne satanistcke grupe) ne znaci da je los covek. 

Nista necivilizovano i nehukmano nema oko toga da neko ima drugaciji religijski pogled od mog. 

 

Naravno pušač kad ostane bez para za cigare isto ko i narkoman lomi ruke ocu i majci... Očigledno je da nisi video narkomana u krizi.

 

 

 

Ma samo si ti video i samo ti znash narkomane. I pusaci su poprilichno agreisini kada ih drma kriza. O alkoholicarima da ne pricam. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nista necivilizovano i nehukmano nema oko toga da neko ima drugaciji religijski pogled od mog.

 

Nije u tome poenta, poenta je da upropaste porodicu tog jadnika koji završi u sekti. Ne kažem da sam samo ja video narkomana u krizi, kažem da ti to sigurno nisi doživeo, zato tako možeš da filozofiraš...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Napisao sam da ne škode meni nego društvu. Pito bi te šta je civilizovano i humano da ti dete, majku ili oca vrbuju sektasi ili satanisti.

 Mene su vrbovali pre mesečak dana, spopali me na sred ulice, milim pokušali da me vrbuju, bila je to zanimljiva pričica imao sam mnoštvo pitanja, ali jbg stigao mi bus a nisam mogao sledeći da čekam žurio sam

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moj stav je da treba ograničiti prava pojedinca zarad viših ciljeva.

A ko ce da odredi sta su i koji su to "visi ciljevi"? Da nije mozda Njegovo Visokopreosveceno Nepogresivo Blazenstvo Ivan1?

 

Ti mislis drugačije i boriš se za svoje ideje, kao što se ja borim za svoje.

Jeste, i jedan i drugi se borimo za svoje ideje... sem sto se ti boris za totalitarizam a ja za jednakost svih ljudi... sitnica...

 

Ne spasavam ja od greha, isti stav sam imao dok sam bio ateista....

Odlican pokazatelj da totalitarizam nema veze ni sa ateizmom a kamoli sa pravoslavljem. Ima veze samo sa tvojom kao planina velikom sujetom.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sujeta je sto svoje stavove proglasas normativima koje treba da prihvate svi ljudi (milom ili silom) a sebe stavljas na mesto nepogresivog moralnog autoriteta.

 

То ради и "контра страна", тако да ништа новог..... Чик, реци нешто против, одма си фашиста. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo što ti sektaši najčešće vrbuju izlapele babe i dede, adolescente i ljude u problemu ;)

 

A ti si neki iskusan strucnjak za sekte? Ja zanimljivo znam dosta tih sektasa, do sad u zivotu nisam video nijedno "vrbovanje" osim da svrate negde i kazu "imamo da vam kazemo to i to" ti kazes nisam zainteresovan hvala... eto tako meni pokucali na vrata, rekao sam ja sam pravoslavac hvala lepo, rekli ljudi fino dovidjenja prijatno... 

 

A sta ti mislis, da babe, dede, adoslescenti i ljudi u problemu imaju neku falinku na mozgu pa ne mogu da procene sta je dobro za njih a sta lose? I ne mogu sami da izaberu u sta ce da veruju? 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...