Manolis Написано Март 22, 2013 Пријави Подели Написано Март 22, 2013 UVOZIMO I KAMEN, A IMAMO GA ZA IZVOZ http://trojka.rs/vesti/biznis/uvozimo-i-kamen-a-imamo-ga-za-izvoz Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
DYNABLASTER Написано Март 22, 2013 Пријави Подели Написано Март 22, 2013 e zamisli uvozili smo i led! :lol: ovo nije smesno Sudija је реаговао/ла на ово 1 Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija. cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo." Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука