Jump to content

Мотивациони постери...али православни.

Оцени ову тему


Kako generalno ocenjujete ove postere....  

208 члановâ је гласало

  1. 1. Kako generalno ocenjujete ove postere....

    • 1
      16
    • 2
      5
    • 3
      10
    • 4
      6
    • 5
      77
    • јер смо тако у могућности!
      75
    • lol
      24


Препоручена порука

  • Одговори 4.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ухуу.. Одличан постер, а порука је  :229229229:. Баш даје неку лијепу мотивацију.

leteti

И ту се наставља са - То је, свакако, Христова нова заповест: "Љубите једни друге као што сам ја вас љубио!" (Јн. 15,12.)

Из Другог Ватиканског сабора, прочитао ми један момак са добрим осећајем за проналажење оваквих редака... ekstra

posaljisvojuporuku.png

"Ако је бол све што видиш, можда тада губиш из вида Мене?"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

        Учинило ми се да ме неко звао...  leteti

        Поспан сам па ми се свашта причињава, лаку ноћ!

        А да, довољно је само рећи Антонета и све је савршено јасно. Већ сам кликнуо... ekstra

''ЈЕР САМ УВЕРЕН ДА НАС НИ СМРТ, НИ ЖИВОТ, НИ АНЂЕЛИ, НИ ПОГЛАВАРСТВА, НИ СИЛЕ, НИ САДАШЊОСТ, НИ БУДУЋНОСТ, НИ ВИСИНА, НИ ДУБИНА ,НИ НИКАКВА ДРУГА ТВАР НЕЋЕ МОЋИ ОДВОЈИТИ ОД ЉУБАВИ БОЖИЈЕ, КОЈА ЈЕ У ХРИСТУ ИСУСУ ГОСПОДУ НАШЕМ.'' (Рим. 8, 38-39.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

         Учинило ми се да ме неко звао...  leteti

         Поспан сам па ми се свашта причињава, лаку ноћ!

         А да, довољно је само рећи Антонета и све је савршено јасно. Већ сам кликнуо... :229229229:

confused1 Хахаххааа...  ekstra

posaljisvojuporuku.png

"Ако је бол све што видиш, можда тада губиш из вида Мене?"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

link=topic=2869.msg454345#msg454345 date=1306912778]

hvala Tavita  0110_hahaha

link=topic=2869.msg454345#msg454345 date=1306912778]

hvala Tavita  :)

molim,molim,samo ti 'vako nastavi, pohvala nece manjkati...vi's kako ti dobro idu ovi pravoslavni,za razliku od onih nekih,koji to nisu  1405_love

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...