Jump to content

Перановић: Нисам намерно убио, цело друштво саучесник


Препоручена порука

ovo je dobar siže za roman.

Zamislite samo ovog čoveka i njegov uticaj na ljude, njegovu unutrašnju borbu...

decu nije dao u školu (što i nije nešto s čim se ne bi složio), bavi se alternativnom medicinom, bajker, sveštenik, radi sa narkomanima... i na kraju ovakav rasplet, zatvor ili ko zna šta još...

Ostavio je jak utisak na jednog mog druga.

"Sad je tren velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš, nego 7 dana u bijedi!"
soliver_mouseover.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 825
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

To je tacno za Peranovica jer je ubio. A svi oni koji pomazu a nisu ubili , trebaju li i oni da budu krivi sa Peranovicem?

За шта за убиство? Не пред законом али рецимо ако је неко могао да спречи а није.... грижа савести...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Psihopata se hvalio da mu Harley košta 50,000 evra.

Čitao sam malopre članak koji je napisao bivši član (šta je već?) kampa.

Horor.

Не претерујмо. Када је било хапшење професора на Правном факутлету у Крагујевцу, помињали су се милиони евра. А онда је укупан износ у оптужници био 5.300 евра. Помињало се нелегално оружје, ергеле коња, и шта ти ја знам шта све не. Ништа ни од тога.

Воле новине мало да надувају ствари.

Ма колико да је ово трагично, не морамо сад да бацамо камење по човеку који се и без нас дебело заглибио својом кривицом.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

onaj motor što on vozi ne košta 50 000, 10 000 uvr glave polovan. vidio sam šta vozi, čini mi se neki sporster, oni ne koštaju 50 000 ni kad su pozlaćeni

i zašto je problem što je čovek vozi motor?

"Sad je tren velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš, nego 7 dana u bijedi!"
soliver_mouseover.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

onaj motor što on vozi ne košta 50 000, 10 000 uvr glave polovan. vidio sam šta vozi, čini mi se neki sporster, oni ne koštaju 50 000 ni kad su pozlaćeni

i zašto je problem što je čovek vozi motor?

Onaj je rekao kako je lično prisustvovao kad se ovaj hvalio kako mu vozni park vredi 70 hiljada.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ispovest Peranovića:

Lupio sam mu par šamara

JA GA NISAM TUKAO, SAMO SAM MU LUPIO NEKOLIKO ŠAMARA" ...... „Razgovor" - Advokat Ilija Radulović za Press prenosi Peranovićeve reči da je Zarubac umro od droge pola sata posle razgovora s njim iako je policija navela da je izbrojano čak 100 udaraca na telu štićenika

Branislav Peranović tvrdi da nije tukao Nebojšu Zarupca i da je ovaj umro zato što se predozirao heroinom. Samo mu je lupio nekoliko šamara i to će pokazati i rezultati obdukcije...

Ekskluzivno za Press Peranovićev advokat Ilija Radulović prenosi sveštenikove reči i drugu, dosad neispričanu verziju tragičnog događaja u Centru za odvikavanje narkomana u Jadranskoj Lešnici. Press je još prvog dana posle tragedije obećao da će preneti sve što Peranović bude rekao i to obećanje ispunjavamo.

http://www.pressonli...par šamara.html

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nemam link.

listao sam neki časopis danas.

Pojma nemate koja je to dimenzija manijaka i sadista.

A jeli im radio lobotomiju mozda? To bi bio "naucan" pristup, onako skolski, kako se ucilo na "kvalifikovanim" skolama .... ili elektrosokove ... isto ima praksa u "drzavnim", "kvalifikovanim" ustanovama.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izvor: Press

Beograd -- Branislav Peranović tvrdi da nije tukao Nebojšu Zarupca i da je on umro jer se predozirao heroinom. Samo mu je lupio nekoliko šamara, piše Press.

1690915305022dcad8970d062289924_orig.jpg

Advokat Ilija Radulović za Press prenosi Peranovićeve reči da je Zarubac umro od droge pola sata posle razgovora s njim iako je policija navela da je izbrojano čak 100 udaraca na telu štićenika

Ekskluzivno za Press Peranovićev advokat Ilija Radulović prenosi sveštenikove reči i drugu, dosad neispričanu verziju tragičnog događaja u Centru za odvikavanje narkomana u Jadranskoj Lešnici.

Peranović kaže da je Nebojša bio njegov miljenik, favorit, imao je u njega beskrajno poverenje. Nije plaćao za lečenje i za sve verme boravka samo je u centar doneo dve ovce. Bio je tamo na obostrano zadovoljstvo. Vodio je voćarske poslove, a to je velika čast ako se zna da su Peranovići po profesiji agronomi, prenosi Radulović priču Peranovića.

Kako kaže, zbog dobrog vladanja tokom boravka u centru Peranović je procenio da treba Zarupcu da odobri šest dana odsustva. Peranović tvrdi da nije primetio da je Zarubac bio pod dejstvom droge kad se vratio u centar i da je određenu količinu heroina i uneo u centar. osam dana se drogirao krijući drogu u šumi.

"Peranović svima smeta jer on hoće da leči verom u boga, a ne otrovima. Uzrok traži, uzrok i leči", rekao je advokat Radulović.

On za uhapšenog sveštenika ima samo reči hvale.

"Lično mislim da je Peranović istinski genije. On je, bez preterivanja, najplemenitiji i najpametniji čovek koga sam sreo u životu. Ima sjajan brak, petoro dece", rekao je Radulović.

On je dodao da Peranović nema čega da se kaje, da je racionalan i uračunljiv i da se bavi metafizikom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da a i onda se on okliznuo na koru od banane i sada sebi Peranović ne može da oprosti što je jeo bananu i bacio koru na zemlju,jer je sad njegov omiljeni štićenik mrtav ...

Inače ,peranović je Stočar a ne Voćar i te dve stvari su nebo i zemlja ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...