Jump to content

Перановић: Нисам намерно убио, цело друштво саучесник


Препоручена порука

...а све и да се накитила"титулом" има права сва,петоро деце је родила,прала и кувала наркоманима док је карцином дојке имала....какав си то човек,питам се,кад и њу качиш у ову причу??...Шмемана ти...

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 825
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

A jel postoji kod vas u vernickom sistemu ona fora kao u svetovnom pa da sad npr. patrijarh treba da podnese ostavku zbog ogromnih propusta koji su u njegovoj ingerenciji doveli do katastrofalnih rezultata po ugled i misiju crkve?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa kad imaju zelju, sto se brate ne izlece vec jednom?

Otkud toliko njih koji ni ne pokusavaju da se lece?

Lako je da se pametuje ovako po forumima, stvarnost je nesto sasvim drugo...

Ајде сад ти мени одговори да ли мислиш да оболели од карцинома имају жељу да се излече ?

А што се онда не излече.. ?

И реци ми, ако већ имаш теорију да наркомани немају жељу да се излече како то онда има лечених, залечених и излечених (потпуно чистих до краја живота..)

Очито је да си у праву да је много лако да се ''паметује''.. али примени то онда како треба и доликује

И буди фер па ми одговори на постављена питања ..

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ако већ позиваш на тачност информација онда прва немој да шириш непоуздане и нетачне информације, свакако тенденциозне -овако написане, и полуистине..

Тачно је да је рукоположен од Пахомија .. али није истина да је отишо ''после избијања ''сексуалног скандала''... и што уопште пишеш то кад и сама кажеш да ''ти се чини'' ...(тек да кажеш нешто? .. НЕ.. то је тенденциозно написано.. бар тако испада...а ти како оћеш) и ..

...неозбиљно је то..

а опет прозиваш да се ''уозбиљимо''...

Него кад већ причам .. видех тамо на сајту Браниславовог ''центра сретење'' конструкцију - констелацију чак ''титулу ПРОТИНИЦА за супругу Перановићеву..

Стварно смо фаце ..ми ортодоксни хришћани...

Шмемана ми...

Гроба ми Марксова, нападе жену ни за шта!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...а све и да се накитила"титулом" има права сва,петоро деце је родила,прала и кувала наркоманима док је карцином дојке имала....какав си то човек,питам се,кад и њу качиш у ову причу??...Шмемана ти...

Сестро.. држимо се теме.. јел важи...

пусти сад то ..ја сам искључиво квази - титулирање пецнуо и ништа друго ..а ти настављаш у свом стилу ..тендециозно.. Немојмо тако..

ајде врати се на оно што ти се ''учинило'' око Перановићевог одласка ''после сексуалног скандала'' .. да би били озбиљни..ко што сама кажеш...

А видиш како се прва осетиш прозвана.. чак и кад оно са ''протиниц'' нема никакве везе са тобом..

Ајмо братски сестро...

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Rilski

Krajnje besmisleno poredjenje - fizioloska bolest degeneracije celija i zavisnost, koje jedna s drugom blage veze nemaju.

Zavisnost i jeste, da tako kazemo, bolest zelje.

I smanji nervozu, ovde su svi sagovornici ljudi kao i ti, ako ti to do sad nije palo na pamet.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И реци ми, ако већ имаш теорију да наркомани немају жељу да се излече како то онда има лечених, залечених и излечених (потпуно чистих до краја живота..)

Pravo pitanje je - zasto ih ima tako malo, i zasto medicina i ne priznaje da su oni u stvari izleceni?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nije uopste tesko izvuci zakljucak da CIA truje redom po planeti(jer korumpirani su svi na vlasti svuda), a cijanid se zovu, a sta je ovo, vijagra neka?!

http://www.pp-pharm....is_tablete.html

a sta cemo sa apotekama?

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Rilski

Krajnje besmisleno poredjenje - fizioloska bolest degeneracije celija i zavisnost, koje jedna s drugom blage veze nemaju.

Zavisnost i jeste, da tako kazemo, bolest zelje.

I smanji nervozu, ovde su svi sagovornici ljudi kao i ti, ako ti to do sad nije palo na pamet.

Ниси ти мени одговорио на питања брате... а болест је и једно и друго... Ако хоћеш адекватнију ствар.. ево ти Шизофренија уместо карцинома... Психоза... ајмо то...

И није бесмислено..бесмислена је твоја тврдња О НЕПОСТОЈАЊУ ВОЉЕ... код наркомана.. то је на неки начин твој лаички и нетачан СУД ових несрећника..

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Branislav Peranović je prijavio vladiku Pahomija za seksualni skandal i nedugo nakon toga je prešao u raškoprizrensku eparhiju.

To je sve rekao u emisiji kod Olje Bećković.

Inače,sve kanonske episkope na forumu pišemo sa njihovim titulama,nikako samo sa imenom.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Branislav Peranović je prijavio vladiku Pahomija za seksualni skandal i nedugo nakon toga je prešao u raškoprizrensku eparhiju.

To je sve rekao u emisiji kod Olje Bećković.

Inače,sve kanonske na forumu pišemo sa njihovim titulama,nikako samo sa imenom.

Сећам се те емисије.

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ниси ти мени одговорио на питања брате... а болест је и једно и друго... Ако хоћеш адекватнију ствар.. ево ти Шизофренија уместо карцинома... Психоза... ајмо то...

И није бесмислено..бесмислена је твоја тврдња О НЕПОСТОЈАЊУ ВОЉЕ... код наркомана.. то је на неки начин твој лаички и нетачан СУД ових несрећника..

Super. Znaci imaju volju.

Zasto onda ne idu svi lepo masovno da se lece i izlece?

Zasto, recimo, covek o kome pricamo, Bog da ga prosti, nije hteo da ide nigde, pa i kod Peranovica je jedva dosao na nagovor sestre?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

kakva monstruozna misao!

Zasto?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...