Jump to content

"Земља живих" - терапијска заједница у манастиру Ковиљ


Препоручена порука

"ОЖИВИМО ПЕРИФЕРИЈУ ГРАДА"

 

 

 

 

У суботу 21. и недељу 22. у клубу "Зрно" ( Трг Марије Трандафил 11) одржан је семинар у оквиру пројекта" Оживимо периферију града" који финансира Градска управа за заштиту животне средине Новог Сада.

Циљ пројекта је да се подигне свест о заштити животне средине кроз органску производњу хране на ободима нашег града.

Семинару су присуствовали власници парцела на ободу града и љубитељи здравог живота и животних стилова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ОЖИВИО ПЕРИФЕРИЈУ ГРАДА НОВОГ САДА

 

 

 

 

У оквиру пројекта" Оживимо периферију града" који финансира Градска управа за заштиту животне средине Новог Сада полазници су имали прилику да виде практичну примену знања стечених у оквиру семинара.

Снежана Огњеновић, ауторка књиге "Органска башта" је поред теоријске наставе обишла салаш на Ченеју где је и практичноо објаснила податке из литературе.

Циљ пројекта је да се подигне свест о заштити животне средине кроз органску производњу хране на ободима нашег града.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...