Jump to content

"Хемијска запрашивања"-још једна манипулација овим народом, или не!?


Препоручена порука

stani malo, nemoj mi govoriti u stereotipima, o kakvim cinjenicama govoris, gdje su ti dokazi da je to sve tacno, a ne manipulacija? daj me uvjeri, evo otvoren sam za to, samo nije moguce a znas zasto, sve to ti je stvar koju je tebi ili meni nemoguce dokazati, mi nismo u mogucnosti da to provjerimo, pa da sa sigurnoscu kazemo to su realne cinjenice a ne teorija

Ти као да си пао са ведра неба.......

 

За доказе је веома наћи кад је цео свет у њиховим рукама тј. корумпиран и строго контролисан. Многи линкови су избрисани. Све сам ти дао горе постојеће линкове, а ти НЕЋЕШ ДА ПРОЧИТАШ  да би закључио неке ствари. Дао сам ти само путоказ, а ти сам истражи како год хоћеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти као да си пао са ведра неба.......

 

За доказе је веома наћи кад је цео свет у њиховим рукама тј. корумпиран и строго контролисан. Многи линкови су избрисани. Све сам ти дао горе постојеће линкове, а ти НЕЋЕШ ДА ПРОЧИТАШ  да би закључио неке ствари. Дао сам ти само путоказ, а ти сам истражи како год хоћеш.

sve sam ja to procitao ranije i moram ti reci da mi nije uvjerljivo , taj argument da ne mozes provjeriti jer oni sve drze u rukama apsolutno ne stoji

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта ти није уверљиво? Дај образложи детаљније.....

postoje mnoge zemlje koje ne trpe zapadnjacku tiraniju , recimo one imaju sredstva i mogucnosti da to sve isprovjeravaju i da zabibere zapadnjacima debelo, jel tako, evo ja kad bi vasom srecom bio izabran za diktatora diozivotnog srbije, odmah bi to ucinio, obecavam, samo treba izaci na izbore i dati mi glas, jel to tesko?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зеолит-клиноптилолит, оргон,......

За тај Зеолит сам чуо, то је оно што се смућка и попије, нисам пробао.

Ево, има га на јутјубету: :)

 

А ''оргон'' нисам виђао. Јел то ово чудо:

confused1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што да не брате, ако може на леба да се маже, за доручак, по мало.

:D

(зар мислиш да сам озбиљан у вези овога)

 

 

nemoj ni probavati tu glupost, ni slucajno , nisi izludio da jedes pjesak

Знате шта, што се тиче зеолита животиње су много паметније од вас двојице заједно.  :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знате шта, што се тиче зеолита животиње су много паметније од вас двојице заједно.  :D

znaci trebalo bi da jedem crkotine ko hijena, jerbo ona se tako hrani, ili kao bjeloglavi sup sa naseg grba nemanjica, a supovi su velike zdrave ptice ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

postoje mnoge zemlje koje ne trpe zapadnjacku tiraniju , recimo one imaju sredstva i mogucnosti da to sve isprovjeravaju i da zabibere zapadnjacima debelo, jel tako, evo ja kad bi vasom srecom bio izabran za diktatora diozivotnog srbije, odmah bi to ucinio, obecavam, samo treba izaci na izbore i dati mi glas, jel to tesko?

Тачно је да већина земаља не воли запад, али понављам НИСУ СВЕСНИ ШТА ИМ СЕ ПОТУРА ИЗ НЕБА, кроз воду за пиће (флуориди, психотропно оружје,....), преко маркета ГМО ВОЋЕ, ПОВРЋЕ,.......

 

А што се тиче тебе за доживотног диктатора Србије, гарантовано би се понашао као садашњи Николић (све је обећавао, а ништа није испунио од својих датих обећања), тако да нема ни шансе да добијеш глас од мене. И немој много сањарити, јер што је баби мило то јој се снило.   joooj

Link to comment
Подели на овим сајтовима

znaci trebalo bi da jedem crkotine ko hijena, jerbo ona se tako hrani, ili kao bjeloglavi sup sa naseg grba nemanjica, a supovi su velike zdrave ptice ?

Не брини се за то ништа, када је у питању преживљавање, и ти ћеш ускоро јести црве. Ове животиње су ипак преживеле у суровим, али ЗДРАВИМ условима живота.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тачно је да већина земаља не воли запад, али понављам НИСУ СВЕСНИ ШТА ИМ СЕ ПОТУРА ИЗ НЕБА, кроз воду за пиће (флуориди, психотропно оружје,....), преко маркета ГМО ВОЋЕ, ПОВРЋЕ,.......

 

А што се тиче тебе за доживотног диктатора Србије, гарантовано би се понашао као садашњи Николић (све је обећавао, а ништа није испунио од својих датих обећања), нема шансе да добијеш глас од мене. И немој много сањарити, јер што је баби мило то јој се снило.  joooj

ne bi bio ko nikolic, ne bi vama bilo lako poda mnom....

nego salu na stranu, batali te teorije brate to su gluposti bas ko i one price o vanzemaljcima

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne bi bio ko nikolic, ne bi vama bilo lako poda mnom....

nego salu na stranu, batali te teorije brate to su gluposti bas ko i one price o vanzemaljcima

О каквим ванземаљцима причаш? Зар не увиђаваш да одступаш од теме?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...