Jump to content

Стихира српским светитељима- презвитер крушевачки Перица Стојић (аудио)


Препоручена порука

  • Гости

ib6vY4OnKtebk.jpg

Мој пријатељ и сабрат у цркви светог Ђорђа у Крушевцу пева стихиру српским светитељима. Јавите како вас се допада:

https://www.pouke.org/audio.php?id=5410&cid=500&do=view

https://www.pouke.org/upload/media/muzika/Stihira%20srpskim%20svetiteljima.mp3

Отац Пера је мој школски друг, један од најбољих појаца које сам ја у животу слушао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Е сада можете и да гласате за Поуке.орг јер МИ испуњавамо ваше музичке жеље :)

https://www.facebook.com/wfest?sk=app_469968219690299&app_data=idPredloga_428

Лепо би било ако неко има текст у дигиталном формату да поставимо овде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Отац Перица заиста дивно пева. До душе, нисам имала прилике да га слушам нигде осим на Литургији .smesko. и сада овде. Посебно ми се свиђа његово "МиИиИИир свимаааа" .smesko.. Код њега то звучи другачије него код осталих (бар у нашој цркви).

Још бих додала да је изузетно пријатан и љубазан свештеник.

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прелепо отпевано. Хвала Богу што овај свештеник има тако леп глас.

Али, који је тај светац Иларион Осоговски? У диптихе постоје преподобни Јоаким Осоговски и свети Иларион еп. Мегленски.

Ти ме волиш, ал ја не осећам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овакви нам појци требају, а ретки су!

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Коју парохију он држи сада? :) Присуствовао сам једној Литургији када је био ђакон, заиста има невероватан глас :) Док чита Еванђеље, просто се човек цео најежи :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

имао сам прилике да уживо чујем о Петра, заиста му Бог дао глас :)

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...