Jump to content

Ресоцијализам у Србији

Оцени ову тему


Guest о. Агапије

Препоручена порука

njega krase nevidjena upornost i istrajnost i dotakao je maksimum tih vrlina, skidam kapu za to bicycle klinac

samo sta ce posle kad je zapostavio ostale vrline?! trebao bi pod hitno da procita zivotinjsku farmu da ne bude ko u pricio o Ikaru i Dedalu...i "Dinu" naravno :D

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da mi je neko pre 10 godina pricao da ce Dacic uopste biti u vladi a Mrkonja ministar, rekao bih mu da je lud. Medjutim, u Srbiji stvarno nista nije nemoguce. Narod se jedva otarasio tih ljudi i doveo demokrate da bi ih skinuo.Posle toga ovi sa njima napravase vladu.

Pred ove izbore Toma je govorio o opasnostima koje slede ukoliko se glasa za manje stranke i otvoreno pokazivao da misli da Dacica i kritikovao ga je i ogovarao koliko je mogao. Sada Dacic mandatar , ej bre ljudi mandatar za sastavljanje vlade onaj protiv kojeg se borili i Tadic ( pre 2000-te ) i Toma.

Ludilo brate.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izjave za zadnjih 10-ak dana:

-zadužimo se za još 10 milijardi evra, nema ničeg lošeg u zaduživanju

-ko misli da podiže cene, leteće napolje

-najsiromašniji penzioneri će dobijati 13. penziju

-neće biti smanjenje plata i penzija, niti stezanja kaiša

-kreće se u obračun sa kapitalizmom i sticanjem profita

....

sigurno ima još nešto što sam zaboravio :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Искрено се надам да мој дебели имењак само демагогише и подилази руљи и да неће ништа од тога да уради, него да ће само красти. Далеко је мања штета...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Искрено се надам да мој дебели имењак само демагогише и подилази руљи и да неће ништа од тога да уради, него да ће само красти. Далеко је мања штета...

.smeha. .smeha. .smeha. .smeha. .smeha.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Искрено се надам да мој дебели имењак само демагогише и подилази руљи и да неће ништа од тога да уради, него да ће само красти. Далеко је мања штета...

I ja se nadam.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ali meni je ipak najludje to sto je Dinkic sa najmanje dobijenih glasova postao opet glavni za finansije mesto da je iza resetaka, to je nesto nemoguce

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...