Jump to content

Долазите ли на Егзит и имају ли Хришћани тамо шта да траже?

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 119
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Да будем искрен, мене далеко више саблажњава то колико ова тема пршти од гордости и осуђивања, него када видим пијану или удувану омладину на концерту...

nema gordosti niti osudjivanja, nesto si pobrkao, a pijana i uduvana omladina tek nema veze sa temom, ne razumes izgleda o kojoj atmosferi se radi, idi pa vidi gringrin

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sada su poceli posetiocima da stavljaju narukvice sa bar-kodom, a 2010 im je na plakatu bila Vavilonska kula ispod koje su goli ljudi u raznim pozama.

Nije lose se podsetiti :

exit2010lineup_embedintext.jpg

Samo vi idite dok vas ne cipuju na kraju.Sve u ime dobre zavbave i provoda.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sada su poceli posetiocima da stavljaju narukvice sa bar-kodom, a 2010 im je na plakatu bila Vavilonska kula ispod koje su goli ljudi u raznim pozama.

Nije lose se podsetiti :

exit2010lineup_embedintext.jpg

Samo vi idite dok vas ne cipuju na kraju.Sve u ime dobre zavbave i provoda.

e to je ta atmosfera, svaka im cast pa ne skrivaju, nego se jos i rugaju(tj ne rade to oni jer pojma nemaju sta rade)

postoji vise tipova ljudi, imas one koji su senzibilni i one koji su neosetljivi ko balvan(da se neko ne uvredi ali tako stvari stoje i nije nista pogrdno)

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

e to je ta atmosfera, svaka im cast pa ne skrivaju, nego se jos i rugaju

postoji vise tipova ljudi, imas one koji su senzibilni i one koji su neosetljivi ko balvan(da se neko ne uvredi ali tako stvari stoje i nije nista pogrdno)

Evo klipa koji govori o tom plakatu. Pogledati od 5:50, jer se pre toga ne bavi bas time o cemu govorim :

Sve ti je pred nosom, ali sta da se radi kad " Imaju oci a ne vide "

Link to comment
Подели на овим сајтовима

moze da se posmatra i zdravorazumski, svaka manifestacija ima neku svrhu i motiv, u ovom slucaju svesna svrha i motiv organizatora je srebroljublje(a da ne pricamo o onome o cemu pojma nemaju koja je ustvari prava svrha te manifestacije i sta se krije iza, zato je atmosfera takva kakva je i neki ljudi to osete) i to krece od vrha pa se ta "vrlina" rasplinjuje ko rasprsivac ka dole u gomilu ostalih zala, nazovi besmisao ako oces, a svaka besmisao je suprotna smislu

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li je Exit samo eksperiment pre nego što zavlada antihrist i krene čipovanje? :D

Nisam jos dosao do konacnog saznanja, mada postoji velika mogucnost. Nas srbe ima prve da cipuju, kao sto su uradeli sa cipovanim licnim kartama.

Sta da radimo kad smo najstariji narod i direktni potomci sinova Bozijih sto se sastajahu sa kcerima zemaljskim 4chsmu1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisam jos dosao do konacnog saznanja, mada postoji velika mogucnost. Nas srbe ima prve da cipuju, kao sto su uradeli sa cipovanim licnim kartama.

Sta da radimo kad smo najstariji narod i direktni potomci sinova Bozijih sto se sastajahu sa kcerima zemaljskim 4chsmu1

Kad budeš došao do saznanja,molio bi te da nas obavestiš,da se spasemo.Hvala :)
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Droge, alkohola, bluda i svakoraznog nemorala ima se i u Guči. Ali tamo nema "strane" tj. zapadnjačke muzike, pa nam ne smeta.. Dakle, dokle uz Lepu Brenu ili Cecu udaraš iglu ili varaš devojku da bi joj sutra poklonio sidu, sve je okej.

Na egzit ipak ne bih išao, prosto što mi je dojadila ta njihova "alternativa" protiv Srbije.

прати фабулу...

музику нико није ни споменуо...

говоримо о атмосфери...

а за Гучу..отвори тему

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dragi da ne teoretisemo sa daljine(osim ako nismo prozorljivi), poseti Gucu i poseti Exit, pa ces onda saznati razliku u kakvoci

bluda ima i ovde i onde, ali je razlika u tome sto je u Guci veselje, a na Exitu vlada besmisao(a veselja ima samo u tragovima), a upravo je cilj besmisao nametnuti kao smisao, znaci izokrenuti vrednosti naopacke

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...