Jump to content

Да ли хип-хоп музика може позитивно да утиче на човека?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Жао ми је оци драги али мало сте оманули са хип-хопом :)

Зато дајем глас,златни глас,једном ретком хип-хоп уметнику који је доста задржао аутентичност деведесетих

а то је ко други до Mos Def 301

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесам , та песма је ускоро готова ....

У питању су моје колеге са факултета , бенд се зове " Тремендум " ....

Стварно су фантастични .

Браћо, ово је генијално! Удрите!

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесам , та песма је ускоро готова ....

У питању су моје колеге са факултета , бенд се зове " Тремендум " ....

Стварно су фантастични .

добро звуче

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А сатана војске подигао, од звјериња свога и људскога, све до самих Божјих противника и својих једномишљеника

којих би се марва застидјела и вепрови дивљи посрамили, пакленим их огњем наоруж'о, повео их на земљу Србију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Жао ми је оци драги али мало сте оманули са хип-хопом :)

Зато дајем глас,златни глас,једном ретком хип-хоп уметнику који је доста задржао аутентичност деведесетих

а то је ко други до Mos Def

Јеа! Класика!

Ово остало је тешка комерцијала, посебно српски хип хоп.

Наравно, свака част свима који раде, али само кад одеш у Л.Е., прођеш његовим улицама и колуарима, можеш да скапираш шта је хип-хоп.

у Србији је то смешно копирање, нисмо ми тај менталитет.

Зато се код нас треба држати предањске народњачке музике, а посебно неоталаса који је донео Јужни ветар :)

Мени се ово свиђа:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јеа! Класика!

Ово остало је тешка комерцијала, посебно српски хип хоп.

Наравно, свака част свима који раде, али само кад одеш у Л.Е., прођеш његовим улицама и колуарима, можеш да скапираш шта је хип-хоп.

у Србији је то смешно копирање, нисмо ми тај менталитет.

Зато се код нас треба држати предањске народњачке музике, а посебно неоталаса који је донео Јужни ветар :)

Мени се ово свиђа:

Браво Лазо!То је то!Штета што нема више аутентичног стила...

:)

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

.

Стварно су фантастични .

Lepo je sto se momci trude ali krsh isto kol'ko i tvoja stvar. Flow nikakav, matra prosechna, lajnovi bzwz.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...