Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Vec vidim Boska kako mlati rukama i objasnjava da su beli listici glasovi za Dveri i poziva na opste narodni ustanak cele srbije, hocu reci 20ak ljudi koji imaju dobre limuzine.

Види ја верујем ( немам доказе) да су Двери покрадене таман толико да не пређу цензус.

Иначе моје је мишљење да Двери ништа нису изгубиле.

Донације из дијаспоре ће и даље добијати, они знају знање како да дођу до кинте, имају искуство, значи пропасти с финансијске стране нећеду- тако ми данас рече један аналитичар.

Друго тај тренд верско-национални је све популарнији у Србији код омладине која је политична.

Треће Двери су остале доследне себи , нису превртљиви , изашли су и рекли ово је крађа и избори су нелегитимни и то је то. Народ поштује оне који имају чврсте ставове.

Зато Томисти губе бираче , јер ни сами не знају како да се поставе у ситуацијама које им приређују жути.

4. Двери ће на неким локалима имати власт , значи на неки начин почињу да улазе у структуре власти , стећи ће искуство. За 4 године пошто нису килави спремиће се много боље за наредне изборе.

5. О Дверима нико ништа није знао пре ових избора, осим људи са НЕТА( а таквих није много поготово не оних који их подржавају) , практично ови избори Дверима су послужили као најбоља могућа промотивна кампања.Очекујем све већи упис чланства у Двери у наредном периоду .

6. На следећим изборима Двери дефинитивно прелазе цензус и биће странка јачине отприлике као ЛДП.

7. С обзиром којим прогресом се распада Србија , Двери ће имати све више присталица и буквално ће им све ићи на руку. Приде они су нова појава на политичкој сцени и још нису прокоцкали поверење које истина још нису ни стекли.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако нам "верско-национални" тренд не помогне, ништа неће... :)

Нисам реко ни да ће да помогне ни да одмогне, али ствари иду у том правцу.

Помири се с тим на време, имаћемо ускоро овде домаћих талибана, Двери ће за њих бити западна јевропа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам реко ни да ће да помогне ни да одмогне, али ствари иду у том правцу.

Помири се с тим на време, имаћемо ускоро овде домаћих талибана, Двери ће за њих бити западна јевропа.

U Nemačkoj je kriza iznedrila jednog Adolfa Hitlera.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U Nemačkoj je kriza iznedrila jednog Adolfa Hitlera.

То су западни обрасци, код нас се никада није зачела ни једна тоталитарна идеја а да је имала масовну подршку.

Пишем, братијо, пред лицем Бога свог: смирите срца своја и видећете милост Господњу још овде на земљи и познаћете Творца небеског и ваша душа неће моћи да се насити љубави.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2qd90mv.jpg
  • Волим 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма Милошевић није био никакав тоталитариста или фашиста, не може он да се пореди са Хитлером.А комунисти,који се не могу изједначавати са фашистима у друштвеном погледу, у Србији никада нису имали већинску подршку.Они су дошли на власт у Србији уз помоћ Црвене Армије и под плаштом партизанства у које је ушло мноштво Срба како би се спасило од усташког ножа и учествовало у наводно "свеобукватној" народноослободилачкој борби.

Али нећемо овде о томе да не спамујемо више 301

Пишем, братијо, пред лицем Бога свог: смирите срца своја и видећете милост Господњу још овде на земљи и познаћете Творца небеског и ваша душа неће моћи да се насити љубави.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2qd90mv.jpg

Вејдер не чека да за њега гласају - он дође и силом узме шта му треба...

Никад Сит од тебе, мастер Кеноби...

  • Волим 1

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ЕУ честитала Николићу на победи !

Link?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...