Jump to content

Београдски надбискуп Станислав Хочевар: Србија пропушта да уђе у историјски воз

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 116
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ne znam ja baš za taj "istorijski voz" da je to baš tako dobra stvar.

Ovaj gospodin je u njega ušao u taj takav jedan

"voz istorijski" za Sarajevo a kako je prošao, OMG!

franz-ferdinand.jpg.w300h386.jpg

Guten Morgen, Herr Ferdinand, kamen wir in Sarajevo!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne čini mi se da su ti "vozovi istorijski" baš

najprikladnijim i najkomfornijim transportnim sredstvom.

S njima često ni ne stignete tamo gdje ste krenuli

a završite tamo gdje vam ne bi palo ni na pamet da ćete završiti.

crutches

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam ja baš za taj "istorijski voz" da je to baš tako dobra stvar.

Ovaj gospodin je u njega ušao u taj takav jedan

"voz istorijski" za Sarajevo a kako je prošao, OMG!

franz-ferdinand.jpg.w300h386.jpg

Guten Morgen, Herr Ferdinand, kamen wir in Sarajevo!

Тако се у Босни утерују дугови за струју gringrin

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne čini mi se da su ti "vozovi istorijski" baš

najprikladnijim i najkomfornijim transportnim sredstvom.

S njima često ni ne stignete tamo gdje ste krenuli

a završite tamo gdje vam ne bi palo ni na pamet da ćete završiti.

.gif' class='bbc_emoticon' alt='crutches' />

Vi ste vec stigli odavno i vidim bas uzivate,prosto pucate od srece i zadovoljstva

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vi ste vec stigli odavno i vidim bas uzivate,prosto pucate od srece i zadovoljstva

Ko, mi u Češkoj, mi nismo u nikakvom istorijskom vozu,

kod nas je u pitanju bungee jumping bez kanape.

Mi smo specijalni slučaj.

:rolleyes:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Papu treba zvati. Ali ne treba zvati jedino papu, nego sve veće takozvane tradicionalne hrišćanske zajednice, dakle organizovati neku vrstu ekumenski skup u proslavi milanskog edikta, koji je istorijski važan ne samo za nas pravoslavne Hrišćane, nego generalno za sve Hrišćane. Ovde Srpska Pravoslavna Crkva, zajedno sa Republikom Srbijom, treba da se pokaže kao dobar domaćin. Ne zaboravimo da smo i mi gosti kod drugih, ovde mislim na dijasporu i koliko eparhija i crkva imamo u drugim državama i tako dalje.. Da ne govorimo o kontaktima koji bi se možda sklopili, o boljoj reputaciji za našu pomesnu Crkvu kao i za Srbiju i mnogo toga.

Da pozovemo i dalaj lamu,zen ucitelje,hindu gurue,sai babu ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

стварно не контам што сте Жавишу напали..

човек је лепо рекао да су у Јасеновцу хрватски свештеници ХКЦ убијали Србе..

док су нацисти у Аушвицу убијали Пољске свештенике који су се борили против нациста..

шта коме није јасно..

а везано за Папу...

пошто неке наше Владике више личе на папу...нема разлога да човек не налети на дернек у Нишу...

данас сам нешта контао и променио мишљење...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja bi ih sve zvao i naplatio im ulaznice.

Pa kad mogu da idu kod Obame na "molitveni doručak" i još da plate 500$, što ne bi mogli u Niš pa ih dernuti po 1000€vrića a dobili bi i super klopu.

vegan_pierogi.jpg

How to make pierogi?

Authentic Polish pierogi recipes

http://www.tastingpoland.com/food/pierogi_2.html

Ne bi to bilo loše u Zawiszinom aranžmanu, svi bi se tamu utukli pierogama i polskom wodkom, al što je skupo, skupo je brate, 1000 evra pa makar ti pierogi po receptu babe Zawisze Czarnoga bili, šta je mnogo mnogo je, hahahaha!

2e0f414e55edbb8e40e6b6a9604785e3_header.jpg

Pierogi punjene mesnim nadjevom

http://www.coolinarika.com/recept/pierogi-punjene-mesnim-nadjevom/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...