Jump to content

Нешто ново у српској политици?

Оцени ову тему


Srdjan

Препоручена порука

Двери: http://www.dverisrps...gramska-nacela/

Нова српска политичка мисао: http://www.nspm.rs/

Народни одговор: http://narod.rs/novi-politicki-sistem/

Ниједан од понуђених одговора: http://poslanik.nopo.org.rs/

... (има ли још?)

__________________

Колике су шансе да се народ окрене новој политици ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ниједан од понуђених одговора: http://poslanik.nopo.org.rs/

E ovime je DB prevazisao samog sebe... Pa ja mislim da Lavrentij Berija licno ustane iz groba, pao bi na kolena i poceo da se klanja onom udbaskom cinovniku koji je OVO smislio. Dakle, da nesto sto je trebalo da predstavlja alternativu za normalne ljude umorne od politike ima na celu najmracnijeg (i najglupljeg) kriptofashistickog kvaziintelektualca koji ima ekstremnije i ludje stavove od kojekakvih kostunica, dveri i inih degenerika - zbilja treba biti toliko osion i imati glasace koji su bukvalno krdo pa im to servirati...

http://forum.b92.net...ost__p__3518175



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што је било то ће бити, што се чинило то ће се чинити, и нема ништа ново под сунцем. (Проп. 1, 9)
  • Волим 1

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...