Anette Написано Март 15, 2012 Пријави Подели Написано Март 15, 2012 I ne preziva se Filipov nego Filipovic. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Гости Guest Написано Март 15, 2012 Гости Пријави Подели Написано Март 15, 2012 Napisaću za ono što sam čuo kako je dobio ime o.Dušan. Možda je malo glupo što ću napisati o nekome iz priča mirjana a i monaha , bilo bi najvalidnije kada bi to lično od njega čuli ali evo ovako... Za svakoga je bilo čudno zašto je dobio to ime i kada bi ga pitali on bi ovo odgovorio: Kada ga je monašio pokojni vladika Sava braničevski on mu je dao ime Dušan po caru Dušanu . Pitali su ga zašto mu dali ime Dušan kada nije svetitelj a vladika je rekao - za nas nije ali pred Bogom možda jeste! Eto , to je to što sam čuo što ne znači da je ovo istinito - što sam čuo ! мирођија, marko_13, feeble and 1 члан је реаговао/ла на ово 4 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука