Jump to content

Чедомир Јовановић vs Милорад Додик (ТВ дуел, видео снимак)

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Чеда, брате, што би у нашем крају рекли, не зна "де тера...

Чак посумњам понекад да је на нашем форуму под једним интересантним надимком... ;)

.

..

...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мислим да то не пресуђује његовим речима.

једино што његовим речима пресуђује да "копира" покојног Др Зорана Ђинђића

а његова дела говоре да је био пријатељ и "политичка рука" свих из земунског клана.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

једино што његовим речима пресуђује да "копира" покојног Др Зорана Ђинђића

а његова дела говоре да је био пријатељ и "политичка рука" свих из земунског клана.

За копирање се слажем, о другоме не могу говорити, јер је цео случај "земунски клан" једна лажна творевина и то говорим са добрим леђима.

У суштини, то сви знамо, хајде да чујемо нешто што не знамо. Мислим да је један од задатака овог форума да кристалише ставове и усмерава могућа мишљења хришћана.

На пример, мене изјава о "геноцидној творевини" смета и сматрам је нетачном, пре свега провокацијом, која није Чедина лично (пошто нам је ваљда јасно да смо политички сви плаћеници). Уколико се одреагује бесом или ма којом другом сувише меотивном реакцијом, продубљује се братоубилачка завада. Тровању никад краја. Уколико се пређе преко овога ћутке, опет смо нигде. Треба чинити онако да се непријатељ (онај највећи ипак и једини) посрами.

А како?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За копирање се слажем, о другоме не могу говорити, јер је цео случај "земунски клан" једна лажна творевина и то говорим са добрим леђима.

У суштини, то сви знамо, хајде да чујемо нешто што не знамо. Мислим да је један од задатака овог форума да кристалише ставове и усмерава могућа мишљења хришћана.

На пример, мене изјава о "геноцидној творевини" смета и сматрам је нетачном, пре свега провокацијом, која није Чедина лично (пошто нам је ваљда јасно да смо политички сви плаћеници). Уколико се одреагује бесом или ма којом другом сувише меотивном реакцијом, продубљује се братоубилачка завада. Тровању никад краја. Уколико се пређе преко овога ћутке, опет смо нигде. Треба чинити онако да се непријатељ (онај највећи ипак и једини) посрами.

А како?

Смирено и аргументовано.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

. Мислим да је један од задатака овог форума да кристалише ставове и усмерава могућа мишљења хришћана.

на овом форуму има бар 35% атеиста и људи друге вероисповести.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Преседник Додик није требао да се спушта на ниво једног наркомана који нема везе са политиком...и слуша шта му речу из амбасаде САД-а

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čeda nema pojma da smo mi na balkanu, on priča ko da smo u Holandiji.

Kosovo nije genocidna tvorevina a RS jeste???????, odnosno ima tamo neka zemlja u kojoj su neki zli proterali neke dobre e sad ovi dobri su za suživot al ne vredi ovi zli im sad ne daju da se vrate pa da žive u miru i ljubavi.

Ajde Čedo, pokrali ste sopstveni narod, tvoja čuka košta 30000€vrića, možda bi sad da malo "kraduckate" i okolne narode?

Inače deda mu iz sela Senaje, zvali ga Čeda ciganče. Čeda je dobio ime po dedi.

Al Čeda nije ciganin ako ste mislili na to. Cigani su patriote i vole Srbiju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја не видим апсолутно никакву логику у овоме што Чеда прича, ако уопште постоји био бих воеома захвалан да ми неки објасни... Шта он у ствари хоће?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...