Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ма на Џона сам и мислио,не знам што ми се Роб стално трпа у постове...

 

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 minutes ago, Зосима рече

Уф која епизода,изување...

Мени је највећи флеш, право порекло Роба Старка, а ову серију пратим искључиво због Старк куће, Денерис  змајеви и цела та екипа су најглупља ствар у серији,жао ми само што је Тирион у тој екипи, и навијам за Серсеи да их избаци из серије...:D

Него оде Дубровник у ваздух...:smeh1:

Pravo poreklo roba starka!? 
Mislis jon snow? 

Ja sam krenuo da citam knjige, pa sam ispratio zajednicu odavno je postojala teorija koja se zove r+l=j da je dzon sin liane i targerijana 
 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7 minutes ago, Зосима рече

 

Него оде Дубровник у ваздух...:smeh1:

Ode stari srpski grad... 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма на Џона санм и мислио,не знам што мис е Роб стално трпа у постове...

 

Ма бре какав таргеријан,па јел си гледао серију ?

 

 

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Зосима рече

Ма бре какав таргеријан,па јел си гледао серију ?

Dzon snow je sin Liane start (robove sestre) i Reagara targaryen (stariji brat od deneris i veserisa ) :)

Rob Barateon je poceo pobuu, jer su REagar Tygerian i Liana stark bili zaljubljeni i pobegli su. Krenuo je da siri laz da je nju REagar oteo (ustvari je pobegla sa njime) bio joj je ljubavnik.

Dzon Snow je dete iz te ljubavne price, a Ned Stark je to krio jer je Robert bateon hteo da pobije sve targerijane 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Млађони рече

Dzon snow je sin Liane start (robove sestre) i Reagara targaryen (stariji brat od deneris i veserisa ) :)

Можда у књизи,овде је син Роберта ,па није случајно јелен завршио код њега...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Зосима рече

Можда у књизи,овде је син Роберта ,па није случајно јелен завршио код њега...

Па и она је рекла да би му Роберт наудио, а тамо су је отели од њега.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Зосима рече

Можда у књизи,овде је син Роберта ,па није случајно јелен завршио код њега...

Erm.. pogresio si... nisi razumeo. 
U seriji je sin Liane Start i Reagara. 

Zato je Lianu cuvala kraljeva straza, viserisovi ljudi. Cuvala je dok se poradjala. 

Ona je bila obecana robertu ali je pobegla sa reagarom jer joj je on bio tajni ljubavnik. 

Zato se knjige i zovu "song of ice (stark) and fire (targyerian)" 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Зосима рече

Можда у књизи,овде је син Роберта ,па није случајно јелен завршио код њега...

ЈЕл нас тролујеш, брате? Пошто много ружни тролови.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Зосима рече

Можда у књизи,овде је син Роберта ,па није случајно јелен завршио код њега...

Ne, no je Robert bio njen verenik koji je inače manično ubijao Targarijene gde ih nađe, i zato je Ned obećao da mu neće reći čije je dijete. 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Господин Дареалис рече

Па и она је рекла да би му Роберт наудио, а тамо су је отели од њега.

Ех,сад сте ме збунили,она је нешто шапутала и спомињала Роберта...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, RYLAH рече

ЈЕл нас тролујеш, брате? Пошто много ружни тролови.

Mozda nije najbolje ispratio kompletnu pricu oko robove pobune :)

  • Волим 1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...