nishizawa Написано Август 31, 2011 Пријави Подели Написано Август 31, 2011 Највећи (и једини) турнир на Балкану одржаће се у недељу, 4. септембра, у 14 часова у кафани Дуња на Звездари. Тридесет и два играча ће се надметати за вредне награде и ужвати у прелепом амбијенту баште кафане уз квалитетну музику, храну и пиће по приступачним ценма као и културно-забавни програм. Награде: ПРВО МЕСТО - 10000 дин ДРУГО МЕСТО - 5000 дин ТРЕЦЕ МЕСТО - гајба пива ЦЕТВРТО МЕСТО - утешна песма Учешће се плаћа 500 динара по играчу, а пријавити се можете на телефоне: 060 375 1045 - Никола 069 773 769 - Крсма Турнир почиње у 14 часова. Кафана Дуња се налази у улици Боре Продановића 13 на Звездари, недалеко од Медицинске школе. Катодна цев све трпи, а интернет свакога. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Драган Јашић Написано Август 31, 2011 Пријави Подели Написано Август 31, 2011 Па можда би се пријавио али имам преча посла идем на сабор zru ``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити" Свети Николај Српски Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука