Jump to content

Како Вам се допада дизајн портала Поуке.орг? Предлози и сугестије

Оцени ову тему


Guest - . . .-

  

77 члановâ је гласало

  1. 1. Како Вам се допада дизајн портала Поуке.орг?

    • Одличан и функционалан
    • Све је на свом месту
    • Добар је, може и бољи
    • Задовољавајући
    • Лош
    • Жасу!


Препоручена порука

A ova je za dječake da i oni imaju nešto za Božić. Svi Santa Clausi ipak više vole djevojčice od tih otpornih malih besprizornika, dječaka, hahahaha!

http://i55.tinypic.com/f0usdw.jpg

16bznzo.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 458
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Evo još jedne za svaki dan, ova se zove "plazma" tj. tekući oganj, svidjeće se više dječacima jer su ionako svi više manje vražići, hahahaha:

http://i56.tinypic.com/29byq09.jpg

xm4lzl.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ova je isto obična, za svaki dan a zove se "perlice" ili "riblje oči" a svidjeće se djevojčicama. Kako vidite tih mustri je ogromno mnoštvo i neprebrojno mnogo kombinacija, otvoriću na ovom podforumu poseban post/temu s tim svim texturama i matrixima što sam ih već tu objavio i linkovima na njih pa možete dalje nastavit pridavati i svoje ideje i texture, s pripadajućim linkovima na njih, naravno, kako bi idrugi mogli da ih isprobaju. Znači biće to takva "exchange" tema, slično kao što imamo tu temu o pozadinama za desktop: "Ovdje stavite svoj desktop" ili kako se to već zove.

http://i51.tinypic.com/347wo5x.jpg

2vrve52.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

DIZAJN FORUMA

Koga zanima više toga o dizajnu textura za pozadinu Foruma informacije, slike, texture, matrixe, uzorke i sva ostala objašnjenja može naći i ovdje:

Texture, mustre, matrixi i slike za pozadinu foruma

https://www.pouke.org...ozadinu-foruma/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи јел вама није јасно да људе мање више није брига за скинове које нудите и који су свака част лепи, људе занима пре свега да мењају боју на позадини са које читају поруке и на којој пишу.

Једино ту могућност имају корисници фајерфокса, који знају то да ураде, да им сваки сајт излгеда како они хоће, али овде се радио о људима који нису баш компјутерски учени и који воле просто. Помозите им.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Заиста ми није јасно шта сада не ваља. Боја коју користимо је стандард боја коју кристе сви највећи сајтови на свету. Није чисто бела већ благо тонирана. како видим, жалио се само један човек.

Оно што могу видети јесте да само мало, минимално мало тонирамо ова поља ка некој сивој боји.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Поставили смо још један прелеп скин-ЖРУ премијум провидан. Ову опцију, као и ЖРУ премијум когу користити сви регистровани посетиоци форума.

post-6964-0-68373900-1316346226_thumb.jp

Више вам нису потребни додатни програми за промену средине форума. Што поставите за поозадину, то вам је уједно и средина форума. Пробајте.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za sve one koji imaju kockaste ekrane u rezoluciji 1280x1024 evo linka za jednu izvrsnu vektorsku pozadinu, vedrih boja...

http://i56.tinypic.com/154x3t4.jpg

A evo i kako izgleda...

одмах сам је поставила...весела позадина 170fs799081

154x3t4.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...
  • Гости

gallery_6964_1_10441.png

И дошао је тај тренутак, после много пробавања, малтретирања, beta фазе, спорог рада, неодговарања боја, вашег и нашег нервирања... да свему томе дође крај! Од данас ће сви регистровани чланови форума добити невероватну погодност: можи ће да уреде и прилагоде дизајн форума својим потребама. Постоји 5 нових позадина које су углавном инспиисане природом и свемиром, али оно то је најбитније имате могућност да сами додате позадину која вам се свиђа. Дакле, довољно је да постанете члан ЖРУ форума тако што ћете да се региструјете или ако сте регистровани да се пријавите и добијате ову одличну опцију која се налази приказана на слици:

post-6964-0-43523700-1316208921_thumb.jp

Лично, ја волим овај и нећу скорије да га мењам:

post-6964-0-50960800-1316209099_thumb.jp

Поставите овде изглед који вам се највише допада и који сте сами изабрали.

Микорист и ја одлазимо, мислим, на заслужени одмор...

Хвала свима који сте уз нас и подржавате да Живе Речи Утехе уђу у многе домове широм планете и пронесу радост живљења у Христу,

Edit

Браћо и сестре,

настављамо са, надам се, пријатним изненађењима за све регистроване чланове портала Поуке.орг. Поставили смо јођ 2 потпуно нова premium изгледа форума!

ЖРУ ПРЕМИЈУМ 1 је невероватан скин који има преко 16,000,000 комбинација боја, можете да га подесите како вам највише одговара и да уживате у одличном и чистом дизајну. Ја га сада користим. Ево како изгледа код мене:

post-6964-0-29634900-1318372183_thumb.jp

Други скин ЖРУ ПРЕМИЈУМ 2 је такође невероватно леп скин, плаве боје а ли са веома лепим дизајном менија и у њему ће нарочито уживати они који користе wide мониторе. Он изгледа овако:

post-6964-0-24462300-1318372331_thumb.jp

Надам се да смо вас пријатно изненадили а нерегистрованим гостима дали мотивацију да постану чланови и пишу на ЖРУ форуму.

Ускоро припремамо нето веома лепо и креативно али нека за сада остане мала тајна. Највише се захваљујем нашем Банету (w.a.mozart) на креативном и инспиративном духу и овај нови пројекат који ћже светлост дана угледати веома брзо посвећујем њему и људима који су његовог духа, а Зајрону упућујем захвалност за испирацију и подршку за скинове. Нека вас све Господ чува и благослови.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Објашњење како се мења изглед сви регистровани чланови имају овде , с тим што ће видети још два нова скина о којима смо сада причали.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Супер је.Ја подесила ЖРУ премијум 1 наместила боју чрвену на радост и све видим осим где се одавде иде на насловну?Ја нигде не видех а све сам чачнула.Мени је насловна биснис бре ! :) Иначе премиум 1 је одличан.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Супер је.Ја подесила ЖРУ премијум 1 наместила боју чрвену на радост и све видим осим где се одавде иде на насловну?Ја нигде не видех а све сам чачнула.Мени је насловна биснис бре ! :) Иначе премиум 1 је одличан.

Sad tedo da napišem isto to,s tim da je kod mene plavozelena nijansa...

Nije važno da li te vole - važno je da ti voliš!

Starac Porfirije Kavsokalivit

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedan muzički pozdrav od slovačkih snajki za o. Ivana, pošto vidim da je sad ova tema najgledanija stavim to ovdje! Stalno hoću da mu postavim neku takvu pjesmicu od nas tamo na toj temi gdje se daju pjesmice drugima al ko zna da li bi stigao to vidjet, a ovako ovdje garant to uvidi, hahahaha! Evo, ljepe cure pjevaju - samo za o. Ivana pjesmicu. Živio!

VUS Ondráš - Hej, Ivane

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...