Jump to content

Како Вам се допада дизајн портала Поуке.орг? Предлози и сугестије

Оцени ову тему


Guest - . . .-

  

77 члановâ је гласало

  1. 1. Како Вам се допада дизајн портала Поуке.орг?

    • Одличан и функционалан
    • Све је на свом месту
    • Добар је, може и бољи
    • Задовољавајући
    • Лош
    • Жасу!


Препоручена порука

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1315314268' post='494675]

да, јел може да се учини по питању цитата, нит пише чији је, нит може да се прати одакле је ... име и линк би било сасвим довољно.

фала facenew22222222

јел може нешто да се уради по претходном питању?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Одговори 458
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости

Честитамо Вам. Као награду свим члановима ЖРУ-а вечерас спремамо посебно изненађење од називом: "Ваше боје на ЖРУ!"

А сада одох на молебан... журим..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve ove sifre koje se cesto spominju ovde na forumu, bilo da je rec o broju clanova, poruka , tema i sl. su , verujem, fascinantne, narocito ljudima koji su sve ovo osmislili i ulozili vreme i trud da sve bude ovako kao sto jeste i imaju ideje da bude jos bolje.

Medjutim, ono sto licno ja ne bih volela jeste to, da se ovaj forum pretvori u neki kao sto je npr. Krstarica. Tamo takodje ima puno slanova, tema, poruka, ali meni je tamo nekako hladna atmosfera. Bas zbog tolike obimnosti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Sve ove sifre koje se cesto spominju ovde na forumu, bilo da je rec o broju clanova, poruka , tema i sl. su , verujem, fascinantne, narocito ljudima koji su sve ovo osmislili i ulozili vreme i trud da sve bude ovako kao sto jeste i imaju ideje da bude jos bolje.

Medjutim, ono sto licno ja ne bih volela jeste to, da se ovaj forum pretvori u neki kao sto je npr. Krstarica. Tamo takodje ima puno slanova, tema, poruka, ali meni je tamo nekako hladna atmosfera. Bas zbog tolike obimnosti.

Буди сигурна да до тог никада неће доћи. Ми нисмо форум тог типа, а и чврсто држимо ствари под контролом. Свака част Крстарици и осталим форумима, но ми имамо наш пун и наш циљ. Зато будите на форуму оно што и јесте. ЖРУ ће увек бити форум православних хришћани и свих добронамерних људи.

Управо смо хтели да направимо нешто где ће православни хришћани који воле своју Цркву наћи место где их нико неће због своје вере омаловажавати. Оно што обећевамо јесте да ћемо бити све бољи и бољи,све зрелији у раду а надамо се и Вашој позитивној реакцији.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

gallery_6964_1_10441.png

И дошао је тај тренутак, после много пробавања, малтретирања, beta фазе, спорог рада, неодговарања боја, вашег и нашег нервирања... да свему томе дође крај! Од данас ће сви регистровани чланови форума добити невероватну погодност: можи ће да уреде и прилагоде дизајн форума својим потребама. Постоји 5 нових позадина које су углавном инспиисане природом и свемиром, али оно то је најбитније имате могућност да сами додате позадину која вам се свиђа. Дакле, довољно је да постанете члан ЖРУ форума тако што ћете да се региструјете или ако сте регистровани да се пријавите и добијате ову одличну опцију која се налази приказана на слици:

post-6964-0-43523700-1316208921_thumb.jp

Лично, ја волим овај и нећу скорије да га мењам:

post-6964-0-50960800-1316209099_thumb.jp

Поставите овде изглед који вам се највише допада и који сте сами изабрали.

Микорист и ја одлазимо, мислим, на заслужени одмор...

Хвала свима који сте уз нас и подржавате да Живе Речи Утехе уђу у многе домове широм планете и пронесу радост живљења у Христу,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ево како се мења изглед:

Дакле кликнете на ону иконицу из претходне поруке и ако нећете да користите неку од ових унапред дефинисаних, онда идете на ово поље:

post-6964-0-43331300-1316209552_thumb.jp

кликнете у њега и само прекуцате линк неке фотографије са интернета или нашег Светлослова

post-6964-0-36976200-1316209606_thumb.jp

И то је то. Форум аутоматски памти позадину и уживате у изгледу који се вама највише допада.

Као што видите, много смо радили на брзини сајта и сада је брз у свим претраживачима. Једино не препоручујемо IE , а и ко њега још користи...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево како се мења изглед:

Дакле кликнете на ону иконицу из претходне поруке и ако нећете да користите неку од ових унапред дефинисаних, онда идете на ово поље:

post-6964-0-43331300-1316209552_thumb.jp

кликнете у њега и само прекуцате линк неке фотографије са интернета или нашег Светлослова

post-6964-0-36976200-1316209606_thumb.jp

И то је то. Форум аутоматски памти позадину и уживате у изгледу који се вама највише допада.

Као што видите, много смо радили на брзини сајта и сада је брз у свим претраживачима. Једино не препоручујемо IE , а и ко њега још користи...

Ja sam vam pokazivao kako sam na onom katoličkom zilotskom Forumu "harao" i iživljavao se grafički, pa si tamo napravio "matrix" pozadinu, hahahaha! Pitajte Dynaflastera ako ne vjerujete! Ova je još bolja, takva "intergalactic supramatrix", tako to izgleda negdje iza "crne rupe", hahahaha! Ako hoćete da vam pokažem kako se to radi javite se tu ispod da vidim da vas to zanima! Da ne dupkam u ta klavesa zadarmo, hahahaha!

:tv: :shot:

2w6ucmq.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Буди сигурна да до тог никада неће доћи. Ми нисмо форум тог типа, а и чврсто држимо ствари под контролом.

Опасност да форум измакне контроли није нимало лака,није проблем да ли је хладна атмосфера,то се дешава када су администратори превише строги,а рецимо ако су превише попустљиви онда се људи много свађају или има много ћаскања по темама и скретања са теме разговора.

Није то лако,знате и сами као администратори,али мислим да је проблем што је битнији квалитет порука него да ли их има пола милиона или више.

Поштујем ја рад свих на форуму,то није спорно,и не бих да се нико нађе увређеним,али пошто као хришћани треба да покажемо другачији поглед на свет,то би било за почетак да смањимо мало рачунања и бројања. Бар по мом неком искуству са форумима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ili vam se više sviđa ovaj sivi što sam vam ga već pokazivao neposredno prije prelaska na novi Forum kad je ono Dynablaster pravio header - zaglavlje. Napišite ako vas zanima pa vam postavim link za ta dva "matrixa" i s uputstvom kako da napravite i neke svoje sopstvene.

f1mc74.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako hoćete taj matrix tamno plavi - neonski onda stavite u bar tamo đeno vam je o. Cvetković već objasnio bio ovaj link:

http://static1.grsit...ure26586402.jpg

Ako hoćete taj matrix sivi, taj dole drugi pod tim plavim - neonskim onda stavite u bar tamo đeno vam je o. Cvetković već objasnio bio ovaj link:

http://i51.tinypic.com/153y2ig.jpg

Ako nećete ni jedan od ta dva onda idite na ovu stranu:

http://www.grsites.com/start/header/

Izaberite tamo onaj kvadrat zadnji desno u gornjem redu đeno piše Texture pa si ga napravite sami.

A kad tu sličicu dobijete onda si ne zaboravite uzeti LINK od nje, ja u Firefoxu to radim s mišom gdje na sliku stisnem lijevo uvo od miša a tamo onda tu položku "show image" ili u tom smislu na srpskom pa potom iščupam onaj link gore što mi se ukaže u glavnom navigacijskom baru od Firefoxa a poznate da je u redu jer obično završava ovako: .jpg dakle tačka - jpg. A potom taj link što ga odtamo iščupam ga potom ponovo utrpam tačno tamo đeno vam je to o. Cvetković već po treći ili četvrti put objasnio, hahahaha! U taj bar pod tim predloženim sličicama od pozadina đeno piše: Ili ubacite link ka vašoj pozadini i kliknite PROMENI. Kad priđete kurzorom na taj bar taj text nestane a potom u njega strpate cio taj link od te pozadine koju imate već gotovu ili ste je namixovali sami, pazite da vam otkud potom ne viri ko noge s malog kreveta ili ne ispada van, hahahaha! Ako vam nije jasno kako se te Texture i mustre, ja ih zovem "matrixima", na tom tamo sajtu prave i mixuju napišite pa vam objasnim i to, nikakav problem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A kad tu sličicu dobijete onda si ne zaboravite uzeti LINK od nje, ja u Firefoxu to radim s mišom gdje na sliku stisnem lijevo uvo od miša a tamo onda tu položku "show image" ili u tom smislu na srpskom pa potom iščupam onaj link gore što mi se ukaže u glavnom navigacijskom baru od Firefoxa a poznate da je u redu jer obično završava ovako: .jpg dakle tačka - jpg. A potom taj link što ga odtamo iščupam ga potom ponovo utrpam tačno tamo đeno vam je to o. Cvetković već po treći ili četvrti put objasnio, hahahaha! U taj bar pod tim predloženim sličicama od pozadina đeno piše: Ili ubacite link ka vašoj pozadini i kliknite PROMENI. Kad priđete kurzorom na taj bar taj text nestane a potom u njega strpate cio taj link od te pozadine koju imate već gotovu ili ste je namixovali sami, pazite da vam otkud potom ne viri ko noge s malog kreveta ili ne ispada van, hahahaha! Ako vam nije jasno kako se te Texture i mustre, ja ih zovem "matrixima", na tom tamo sajtu prave i mixuju napišite pa vam objasnim i to, nikakav problem.

Naravno da desno uvo od miša treba stisnut, to koje stišćemo srednjim prstom desne ruke, nkakvo lijevo! To je kad se u brzini kuca.

eheeeej

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako hoćete taj matrix tamno plavi - neonski onda stavite u bar tamo đeno vam je o. Cvetković već objasnio bio ovaj link:

http://static1.grsit...ure26586402.jpg

Taj link na onaj neonovi "intergalactic supramatrix" prestao radit.

stadaradim

Evo vam drugi, izgleda još bolji,takav sa sitnijom, finijom mrežicom, matrixovateljnejši, hahahahaha! Znači to su samo privremeni linkovi, ti tamo na grsit, traju samo par sati, valjda dva, tri ili četri pa se ugase. Morate potom tu mustru downloadovat, strpat u PC na svoj hard disk ili šta to tamo već imate na čem te svoje kerefeke držite. A poslije otići na http://tinypic.com/ a tamo si iščupat s njega taj trajni link.

http://i56.tinypic.com/2vkndc9.jpg

4869

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...