Jump to content

Комплекс ниже вредности и интелектуалне штеточине на политичкој сцени

Оцени ову тему


Sirena

Препоручена порука

E, баба, баба... Излапитис је тешка болест. Стварно, један од првих српских психолога, Баја Бајић (иначе, једно време после WWII и декан ПБФ - јер нико други није смео да се тога прихвати) последњих неколико година свог живота није излазио из куће међу људе. Кад су га некадашњи његови студенти питали зашто се осудио на изолацију рекао је: "Старост је страшна деградација личности", и несумњиво - за неке и јесте. Само, Баја је био баја, па је провалио да се то на њега односи. А неки живот протраће као потпуни странци сами за себе... ево, као ова бакица.... Тужно, је л' да?

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 36
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Onaj naslov je bolji. Ovako izgleda isuviše opširno i sveobuhvatno.

Ја сам запржио нови наслов. Нека, нека. Овакви и не заслужују "појединачност", већ управо анонимност и гутање у бездану општости.  :cheesy:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам запржио нови наслов. Нека, нека. Овакви и не заслужују "појединачност", већ управо анонимност и гутање у бездану општости.  :cheesy:

Сами су себе осудили на безличност.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Црква је "главна" већинсом народу у држави Србији. На жалост госпођи Пешић, Црква већ дуги низ година има убедљиво највећи проценат поверења грађана. Иза ње је Војска Србије. Због тога ће, што се Срба и Србије тиче, госпођа Пешић, због оваквих ставова, завршити где јој је и место: на политичком смтишту. Не треба се секирати. Пустимо ретроградне да се сами преселе на отпад. Ево, дотична госпођа, тамо жури сама, веомна дугим корацима.

319.gif :cheesy:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

брљотине су ово. није вредна озбиљне анализе.

политичари - коме они да говоре о било чему, након свих ових година на сцени.

мени су сви они траљави глумци.

мада Млађа још увек уме да завуче  ... ал ова госпоја је танак играч

и нисам пљунуо ниједном  :cheesy:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čitam i vidim da niko ništa ne odgovara na njene optužbe, već da samo uopšteno i nekonkretno pljujete po Pešićki, isto onako kako i ona pljuje po Crkvi.

Писаније које је састављено од све самог анти- (-црквеног, државног, националног, српског, људског, моралног, логичног, правног, цивилизацијског) и не заслужује да буде анализиран.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево очигледног лицемерја, каквог се ни сами ђаво не би сетио:

Nezavisna poslanica Vesna Pešić ocenila je danas da Srbija i dalje destabilizuje region, tako što održava stanje "razvaljene Bosne" i što pokušava da u Crnoj Gori održi nade da će se ona vratiti pod okrilje Srbije.

Али зато дотична госпођа и њој слични политички трабанти не дестабилизују регион, иако подржавају стање "разваљене Србије" и што продаје лажне наде да ће се Срби најести бечких шницли, онда када пристану на разваљивање властите земље.

Једино што би овој госпођи пристајало је:

images?q=tbn:ANd9GcSFu6Yi35vXe08seCavvF8ypxnmxSh1yTSYyi8ogp37h9AMiCu-ZQ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Srbija u tome nema nikakav realan interes, jer njeni građani izumiru u bedi. Reč je o opsesiji teritorijama koja je užljebljena u Srpskoj pravoslavnoj crkvi i zato su srpske nacionalističke ideje teško izlečiva bolest", rekla je Vesna Pešić.

Нека ово каже Клинтону и шиптарским терористима. Да, СПЦ је корен, колевка и чувар српског идентитета. Пукните од једа, госпођо Пешић. Идите, ако смете, па то реците Србима на КиМ, где им је све што је остало као нада и утеха - управо Црква. На крају, у чије име ви говорите? Којег комби удружења? Које Србе ви представљате? Алису у земљи чуда?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево очигледног лицемерја, каквог се ни сами ђаво не би сетио:

Nezavisna poslanica Vesna Pešić ocenila je danas da Srbija i dalje destabilizuje region, tako što održava stanje "razvaljene Bosne" i što pokušava da u Crnoj Gori održi nade da će se ona vratiti pod okrilje Srbije.

Али зато дотична госпођа и њој слични политички трабанти не дестабилизују регион, иако подржавају стање "разваљене Србије" и што продаје лажне наде да ће се Срби најести бечких шницли, онда када пристану на разваљивање властите земље.

Једино што би овој госпођи пристајало је:

images?q=tbn:ANd9GcSFu6Yi35vXe08seCavvF8ypxnmxSh1yTSYyi8ogp37h9AMiCu-ZQ

0110_hahaha

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Srbija u tome nema nikakav realan interes, jer njeni građani izumiru u bedi. Reč je o opsesiji teritorijama koja je užljebljena u Srpskoj pravoslavnoj crkvi i zato su srpske nacionalističke ideje teško izlečiva bolest", rekla je Vesna Pešić.

Нека ово каже Клинтону и шиптарским терористима. Да, СПЦ је корен, колевка и чувар српског идентитета. Пукните од једа, госпођо Пешић. Идите, ако смете, па то реците Србима на КиМ, где им је све што је остало као нада и утеха - управо Црква. На крају, у чије име ви говорите? Којег комби удружења? Које Србе ви представљате? Алису у земљи чуда?

Да. Срби опседнути територијама!.. а не шиптари, амери, хрвати...ма као што рекосмо безвредна изјава  0409_feel-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0110_hahaha' />

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дотична, недооноиздејањена баба, може заиста постојати само на нашој јадној и очајној, дакле србијанској, политичкој сцени и нигде више...Кладим се да, тамнан заступала ове исте ставове ко и сад', а да живи и ради у Загребу или Приштини рецимо,не би је зарезивали два посто ни у Хрватској нити пак на Косову, којима, узгред буди речено од милине, сва топећи се, у пркно пуше...

Нек иде с' милим Богом

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ništa čudno, u Srbiji ima dve vrste ljudi: oni kojima je za lične frustracije i neuspehe kriv sopstveni narod (a svi drugi su zlatni), i oni kojima su krivi svi drugi (a njihov narod je jedini zlatan). Jedino što im je zajedničko je da oni sami nikada nisu krivi ni za šta. Dve strane iste medalje. Zato smo tu i gde smo, zato što takvi iracionalni ekstremi čine većinu na političkoj sceni...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ništa čudno, u Srbiji ima dve vrste ljudi: oni kojima je za lične frustracije i neuspehe kriv sopstveni narod (a svi drugi su zlatni), i oni kojima su krivi svi drugi (a njihov narod je jedini zlatan). Jedino što im je zajedničko je da oni sami nikada nisu krivi ni za šta. Dve strane iste medalje. Zato smo tu i gde smo, zato što takvi iracionalni ekstremi čine većinu na političkoj sceni...

7896634 Свака част за коментар!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...