Jump to content

Оправданост смртне казне и евентуално увођење исте у вашу државу???

Оцени ову тему


Да ли бисте подржали увођење смтрне казне у вашу земљу?  

83 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли бисте подржали увођење смтрне казне у вашу земљу?

    • Да
      15
    • Не
      52
    • Већ постоји
      3
    • Никако
      12


Препоручена порука

  • Одговори 417
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Blago tebi kad si tako prozorljiv. Svaka cast !

Па нормално да сам прозорљив кад користим "Прозори 7" оперативни систем, са све пејџфајлом и hiberfil.sys, мој брате Игњатије. :)

Не ваља свашта к срцу примати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па нормално да сам прозорљив кад користим "Прозори 7" оперативни систем, са све пејџфајлом и hiberfil.sys, мој брате Игњатије.

Eeeeeee to vec menja sustinu stvari :):drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 8 months later...

Тако то Амери раде. Псиихопата и манијак не представља више опасност нити троши државни новац.

 

Ubijen kidnaper koji je oteo devojčicu i odveo je u divljinu
Tanjug | 11. 08. 2013. - 09:20h cat_icn_more.png 12:09h Foto: Reuters - Ilustracija |

Agenti američkog Federalnog istražnog biroa (FBI) sinoć su pronašli i ubili čoveka za kojeg se sumnjalo da je kidnapovao jednu tinejdžerku u Kaliforniji i zatim sa njom pobegao u divljinu savezne države Ajdaho, saopštile su američke vlasti.

368211_james-lee-dimaggio-foto-reuters_f
Džejms Li DiMađo je ubio majku i dečaka, a devojčicu oteo i odveo u divljinu

Kidnapovana devojčica, 16-godišnja Hana Anderson, pronađena je i nalazi se "u prilično dobrom stanju", izjavio je šerif okruga San Dijego, Bil Gor, i dodao da će ona biti prebačena u bolnicu, prenela je agencija AFP.

 

 

 

 

368210_james-lee-dimaggio-02-foto-reuter
Oteta Hana Anderson

Džejms Li DiMađo (40) je ubio Haninu majku Kristinu Anderson i mlađeg brata, osmogodišnjeg Itana, čija su tela pronađena 4. avgusta u zapaljenoj DiMađovoj kući u Bulevaru, gradiću istočno od San Dijega u Kaliforniji.

 

Otmičar, za kojeg Hanin otac Bret Anderson navodi da je bio blizak porodični prijatelj, pronađen je nakon što je jedan građanin dojavio da je na udaljenoj lokaciji u centralnom Ajdahou primetio muškarca i devojčicu.

 

Policija je iz vazduha uočila mesto na kojem su kampovali DiMađo i oteta devojčica, nakon čega su na lice mesta stigli agenti FBI-a, od kojih je jedan ubio otmičara. Nije poznato da li je on bio naoružan i da li je pucao na agente.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/398382/Ubijen-kidnaper-koji-je-oteo-devojcicu-i-odveo-je-u-divljinu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 9 months later...

Ako je to dokaz naše realnosti i jedini način da 100% zaštitimo društvo, zašto bežati od realnosti i iskrivljivati sliku? 

Izgleda si preskocio onaj deo sa Bozijim Zapovestima. A o tome ima govora i na drugim mestima u Svetom Pismu, i to vise puta...

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Govori u svoje ime, nisam iz te price.

 

Smrtna kazna je osveta i to prilicno krvolocna, demoni se raduju.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i pedofili u našoj državi, kad čuju tebe

Zato sluzi zatvor i psihijatrija, a moze da se uvede i jos koja metoda...

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako je to dokaz naše realnosti i jedini način da 100% zaštitimo društvo, zašto bežati od realnosti i iskrivljivati sliku? 

Bilo kakav Totalitarizam ili Apolutizam nije dobar,jer u njema nema mesta za etiku.To je surovo i dokaz nebrige vladjuce garniture prema nizim slojevima drustva.

Mi mozemo zastiti drustvo ,samo ako ga postavimo na zdrave noge.Platon je u svojoj "Drzavi" dao neke dobre primere ,kako izleciti boleso drustvo.Slazem se da kazna za prestupnike treba da postoji,al' ne smrtna.Uostalom sta neko ima od necije smrti?Dozivotne robijase poslati na "dozivotna sluzenja" drzavi, primera radi ;u rudniku boksita ili slicno,zavisno od njegovog obrazovanja i zdrastvene moci.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bilo kakav Totalitarizam ili Apolutizam nije dobar,jer u njema nema mesta za etiku.To je surovo i dokaz nebrige vladjuce garniture prema nizim slojevima drustva.

Mi mozemo zastiti drustvo ,samo ako ga postavimo na zdrave noge.Platon je u svojoj "Drzavi" dao neke dobre primere ,kako izleciti boleso drustvo.Slazem se da kazna za prestupnike treba da postoji,al' ne smrtna.Uostalom sta neko ima od necije smrti?Dozivotne robijase poslati na "dozivotna sluzenja" drzavi, primera radi ;u rudniku boksita ili slicno,zavisno od njegovog obrazovanja i zdrastvene moci.

zavisi, ali mi nismo društvo koje je u staju da zaštiti najnezaštićenije.

Nemam ništa protiv da se ukine smrtna kazna ukoliko postoje uslovi za to.Kod nas se zločin isplati, ako je jedino rešenje smrtna kazna, kao što je bila kod Karadjordja, moja savst će mnogo lakše podneti mrtvog pedofila nego da su nam deca silovana.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Smrtna kazna nije preventiva, tako da je beskorisna. Raspravljali smo o tome vec dovoljno.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...