Jump to content

Мит и истина о Сребреници...


Препоручена порука

Sta mislite  o ovome? Prilicno zanimljiv video u kome se pruzaju dokazi da je klip o genocidu u Srebrenici zapravo montaza...

Zlocin Skorpiona" width="398" height="299" frameborder="0"

То што има на цеви није "појачник трзаја" него додатак који се ставља на врх цеви за корекцију правца заборавио сам како се зове. Појачник трзаја је мало већи "затварач" ваљкастог облика са малом рупицом на врху и обично је беле боје. Овај додатак за цев је црне боје и препознаје се по карактеристичном "засеченом" облику. Ево на овој слици се види лепо на врху цеви:

800px-Zastava_M-70_.jpg

Исто се прилично јасно види на снимку. Дакле, није у питању маневарска муниција.

Што се ових несрећних људи који устају тиче, заробљенике су стрељали у две групе. Док су прву стрељали, другима су наредили да легну на под. После тога су им наредили да устану...

Некако је непријатно анализирати овакве ствари хладне главе, али ето само да покажем да аргументи које износи овај снимак нису исправни. Није у питању фотомонтажа.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 72
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Видиш како те мржња заслепљује, па ниси у могућности да било шта схватиш или да нормално без вређања одговориш. Иста та мржња те наводи на погрешне закључке, па испадаш и смешан.

Дакле, да не мрзиш ти би на моје питање о овом снимку одговорио да је он настао да би оправдао тог злочинца и да је он у ствари лажан. Видиш како си могао нормално одговорити да не мрзиш.

Ovakve usijane tekstove ostavljate, a kad mu ja napisem da je ispao glup i da je zbog toga besan - to brisete?  :cheesy:

Opet se ti to nesto igras, Ivane Cvetkovicu?

nepostojanje dokaza je dokaz nepostojanja!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видиш како те мржња заслепљује, па ниси у могућности да било шта схватиш или да нормално без вређања одговориш. Иста та мржња те наводи на погрешне закључке, па испадаш и смешан.

Дакле, да не мрзиш ти би на моје питање о овом снимку одговорио да је он настао да би оправдао тог злочинца и да је он у ствари лажан. Видиш како си могао нормално одговорити да не мрзиш.

Ovakve usijane tekstove ostavljate, a kad mu ja napisem da je ispao glup i da je zbog toga besan - to brisete?  :cheesy:

Opet se ti to nesto igras, Ivane Cvetkovicu?

ne, igrao sam se ja i upravo si dobio opomenu!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тачно, Звонко. Ово доле је појачник трзаја и користи се за маневарску муницију, како би се барутни гасови искористили за полуаутоматку и аутоматску паљбу. Оно горе на пушци је заштитник уста цеви са компезатором трзаја. Користи се са бојевом муницијом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видиш како те мржња заслепљује, па ниси у могућности да било шта схватиш или да нормално без вређања одговориш. Иста та мржња те наводи на погрешне закључке, па испадаш и смешан.

Дакле, да не мрзиш ти би на моје питање о овом снимку одговорио да је он настао да би оправдао тог злочинца и да је он у ствари лажан. Видиш како си могао нормално одговорити да не мрзиш.

Ovakve usijane tekstove ostavljate, a kad mu ja napisem da je ispao glup i da je zbog toga besan - to brisete?  :cheesy:

Opet se ti to nesto igras, Ivane Cvetkovicu?

Брате, у сваком твом посту исијава нека негативна енергија. Зашто си толико гневан? Нападш људе без разлога. Нормално сам питао, а ти си се на то брецнуо као да сам не знам шта радио. Вероватно те велика предрасуда према верницима тера на мишљење да су то све шовинисти који не признају грешке сопственог народа, али то је само твоја предрасуда која те онемогућава да јасно мислиш. Очигледно ти је потребно пражњење, говорим тебе ради, јер таква негативна енергија је штетна. Свако добро!

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Владо јасна су ми правила, али због тога што ми је рекао да сам глуп, што се мене тиче, ниси га морао бановати.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo da dodam, ne vidim razloga zasto bi se bilo ko dao na objasnjenje snimka? Onaj koji je okacio ovaj snimak nije zeleo samo da nametne svoju istinu, vec da isprovocira i drugu stranu. Ukoliko se sa te "druge strane" nadje neko ko ce se baciti na objasnjenje taj mora da zna da je upao u zamku.

Zato sam na strani onih koji tvrde da nema smisla raspravljati se sa ljudima koji osporavaju neupitne masovne zlocine.

nepostojanje dokaza je dokaz nepostojanja!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ништа није неупитно.

Јасеновац 700.000 људи,Сребреница 8000,закључак Сребреница није грешка,јесте злочин,али није грешка.Колико су нам крви још дужни до ове цифре од 700.000.Док се проливена крв не поравна,нема дијалога,опроста и помирбе,барем не инициране са наше стране,нек се гамад покаје искрено и покаже дјелима,па ћемо причати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ништа није неупитно.

Јасеновац 700.000 људи,Сребреница 8000,закључак Сребреница није грешка,јесте злочин,али није грешка.Колико су нам крви још дужни до ове цифре од 700.000.Док се проливена крв не поравна,нема дијалога,опроста и помирбе,барем не инициране са наше стране,нек се гамад покаје искрено и покаже дјелима,па ћемо причати.

Због позива на насиље/освету имаш опомену.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ништа није неупитно.

Јасеновац 700.000 људи,Сребреница 8000,закључак Сребреница није грешка,јесте злочин,али није грешка.Колико су нам крви још дужни до ове цифре од 700.000.Док се проливена крв не поравна,нема дијалога,опроста и помирбе,барем не инициране са наше стране,нек се гамад покаје искрено и покаже дјелима,па ћемо причати.

јел ти хушкаш о чему причаш? одакле си ти оно? да се  ти не јављаш из Аустралије? гдје си био кад су се јеле коприве? какво намиривање крви, зашто хоћеш свој народ да доведеш у исти кош са укољицама? сва срећа те вас има мало таквих...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne mogu vjerovati!

Zar poslije učinjenog zločina negirati da je zločin počinjen.

Svaka vam čast, zar imate imalo ljudskosti negirati takvo nešto.

Nemogu vjerovati. 0110_hahaha 0409_feel 0205_whistling

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ништа није неупитно.

Јасеновац 700.000 људи,Сребреница 8000,закључак Сребреница није грешка,јесте злочин,али није грешка.Колико су нам крви још дужни до ове цифре од 700.000.Док се проливена крв не поравна,нема дијалога,опроста и помирбе,барем не инициране са наше стране,нек се гамад покаје искрено и покаже дјелима,па ћемо причати.

Sramotno.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...