Jump to content

Мит и истина о Сребреници...


Препоручена порука

.

prije rata uvijeka se istina  ili sta znam kako reci nestaje  ,posle rata  se  svako ,svi pokusavaju  da  dodje ,al istine nema nigdje prave izgleda  vec zrtve  samo imaju i svi izgubili al nisu  i nece nikada shvatiti izgleda

Sve moze da se dokaze,ali nekome se to ne isplati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • Одговори 72
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

  • Гости

Sta mislite  o ovome? Prilicno zanimljiv video u kome se pruzaju dokazi da je klip o genocidu u Srebrenici zapravo montaza...

Zlocin Skorpiona" width="398" height="299" frameborder="0"

Може ли неко да прокоментарише овај снимак?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta mislite  o ovome? Prilicno zanimljiv video u kome se pruzaju dokazi da je klip o genocidu u Srebrenici zapravo montaza...

Zlocin Skorpiona" width="398" height="299" frameborder="0"

Може ли неко да прокоментарише овај снимак?

могу ја!

профитери, нафташи, шљам  и олош који би исто овако пуцали и по Бања Луци или БГ само да натоваре шлепере... ратовали су, али из интереса мафијашкогх  ДБ-а који их је и основао да би трепали паре у џепове.. класични плаћеници ни С од Срба ни П од Правосалваца! ВАНЦАГЕ!

од те све "паравојске" лично и једино поштујем комаданта Вељка МИЛАНКОВИЋА са Вучијака под Прњавора... први пут послије Првог рата и наравно партизанских пропагандних филмова наредио је јединици "нож на пушку" и пробио Коридор!

и његова формација је била уврштена у редовни састав ВРС!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta mislite  o ovome? Prilicno zanimljiv video u kome se pruzaju dokazi da je klip o genocidu u Srebrenici zapravo montaza...

Zlocin Skorpiona" width="398" height="299" frameborder="0"

Може ли неко да прокоментарише овај снимак?

могу ја!

профитери, нафташи, шљам  и олош који би исто овако пуцали и по Бања Луци или БГ само да натоваре шлепере... ратовали су, али из интереса мафијашкогх  ДБ-а који их је и основао да би трепали паре у џепове.. класични плаћеници ни С од Срба ни П од Правосалваца! ВАНЦАГЕ!

од те све "паравојске" лично и једино поштујем комаданта Вељка МИЛАНКОВИЋА са Вучијака под Прњавора... први пут послије Првог рата и наравно партизанских пропагандних филмова наредио је јединици "нож на пушку" и пробио Коридор!

и његова формација је била уврштена у редовни састав ВРС!

Јеси ли уопште погледао снимак до краја?

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

овај снимак су начинили сами припадници "јединице"... ријеч је о заробљеним муслиманима са подручија СРбренице које су они добили на одговорност. није монтажа људи су побијени.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А значи ово је неки лажни снимак, пошто овде убијени устају?

A da se ti ipak malo vise raspitas o slucaju pre nego sto krenes da negiras ubijanje vezanih ljudi, hriscanine?

Da je montaza, zar se ne bi Slobodan Medic branio da je u pitanju izmontiran video, a ne da on nije naredio ubijanje tih ljudi? Je l su advokati optuzenih sa snimaka tolike dileje da se nijednom u toku procesa ne sete da mrtav covek ne moze da ustane ako je stvarno mrtav?

nepostojanje dokaza je dokaz nepostojanja!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А значи ово је неки лажни снимак, пошто овде убијени устају?

A da se ti ipak malo vise raspitas o slucaju pre nego sto krenes da negiras ubijanje vezanih ljudi, hriscanine?

Da je montaza, zar se ne bi Slobodan Medic branio da je u pitanju izmontiran video, a ne da on nije naredio ubijanje tih ljudi? Je l su advokati optuzenih sa snimaka tolike dileje da se nijednom u toku procesa ne sete da mrtav covek ne moze da ustane ako je stvarno mrtav?

Где сам ја то негирао убијање?

Ако хоћеш да разговараш макар читај, ако већ немаш могућности да разумеш. Схватам да ти имаш неку унутрашњу тегобу и мржњу, али немој мени убацивати у постове, оно што нити сам написао, нити мислим.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А значи ово је неки лажни снимак, пошто овде убијени устају?

ти би као остао на ногама да пуцају у људе око тебе... требао је неко и лешеве да баци у јаме па ће он на крају

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А значи ово је неки лажни снимак, пошто овде убијени устају?

ти би као остао на ногама да пуцају у људе око тебе... требао је неко и лешеве да баци у јаме па ће он на крају

Ја питам за овај конкретан снимак, јер га никада нисам видео. Овде сви устају. Пошто очигледно ниси одгледао пуца се свима у леђа, а онда они устају.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Где сам ја то негирао убијене?

Ја питам за овај конкретан снимак, јер га никада нисам видео. Овде сви устају. Пошто очигледно ниси одгледао пуца се свима у леђа, а онда они устају.

Otkad si se javio na temu izrazavas sumnju u snimak koji je bio povod da se ljudi osude zbog zlocina nad vezanim ljudima. Umesto da se raspitas, ti ovde trujes sa svojim sumnjama coveka koji i sam kaze da nema pojma o cemu govori.

nepostojanje dokaza je dokaz nepostojanja!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Где сам ја то негирао убијене?

Ја питам за овај конкретан снимак, јер га никада нисам видео. Овде сви устају. Пошто очигледно ниси одгледао пуца се свима у леђа, а онда они устају.

Otkad si se javio na temu izrazavas sumnju u snimak koji je bio povod da se ljudi osude zbog zlocina nad vezanim ljudima. Umesto da se raspitas, ti ovde trujes sa svojim sumnjama coveka koji i sam kaze da nema pojma o cemu govori.

Опет понављам речено.

Ако хоћеш да разговараш макар читај, ако већ немаш могућности да разумеш. Схватам да ти имаш неку унутрашњу тегобу и мржњу, али немој мени убацивати у постове, оно што нити сам написао, нити мислим. Очигледно ниси способан да тумачиш пошто си у криву.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет понављам речено.

Ако хоћеш да разговараш макар читај, ако већ немаш могућности да разумеш. Схватам да ти имаш неку унутрашњу тегобу и мржњу, али немој мени убацивати у постове, оно што нити сам написао, нити мислим. Очигледно ниси способан да тумачиш пошто си у криву.

Ama covece da li u tvom mozgu funkcionise jedna jedina celija? Da fukcionise verovatno bi shvatio da ovaj snimak ima za cilj da dovede u sumnju krunski dokaz protiv Slobodana Medica koji je naredio ubijanje vezanih ljudi i onih koji su izvrsili njegovu naredbu.

Isto tako, da imas malo obraza on bi te naterao da shvatis da se ovde radi o ljudskim zivotima, pa bi makar upotrebio gugl i stekao neke osnovne informacije o ovom slucaju. Covece, Slobodan Medic koji je naredio da se pobije taj narod i koji je sve to negirao nije sumnjao u verodostojnost snimka, a ti usijana glava sumnjas.

Posle se cude drugi kako ima dosta onih koji misle da se Holokaust nije dogodio. Pa jednostavno, ljudi guglaju, nalete na nesto, to im se iz nekog razloga cini kao zgodno objasnjenje i zatim ga prihvate bez ikakve kritike. Bilo bi smesno da se u takvim slucajevima ne radi o sudbinama masakriranih ljudi.

nepostojanje dokaza je dokaz nepostojanja!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видиш како те мржња заслепљује, па ниси у могућности да било шта схватиш или да нормално без вређања одговориш. Иста та мржња те наводи на погрешне закључке, па испадаш и смешан.

Дакле, да не мрзиш ти би на моје питање о овом снимку одговорио да је он настао да би оправдао тог злочинца и да је он у ствари лажан. Видиш како си могао нормално одговорити да не мрзиш.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...