Jump to content

Л. Нешић и М. Танић о евхар. богословљу и данашњем схватању Причешћа (аудио)

Оцени ову тему


Препоручена порука

http://slovoljubve.com/emisije/pod-znakom-pitanja-02-maj-2011

Данас ми је гост био наш драги Лазар Нешић, а причали смо о евхаристијском богословљу, односно о данашњем схватању Причешћа.

Мислим да ми је ово најслободнији приступ теми до сада...  :cheesy:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://slovoljubve.com/emisije/pod-znakom-pitanja-02-maj-2011

Данас ми је гост био наш драги Лазар Нешић, а причали смо о евхаристијском богословљу, односно о данашњем схватању Причешћа.

Мислим да ми је ово најслободнији приступ теми до сада...  :drugarstvo:

Dobra emisija 0212_rolleyes

Заиста, заиста вам кажем да што год заиштете од Оца у име Моје, даће вам. (Јн 16,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пардон, мислио сам да актуелизује тему сутра (да подигне тему), да постави порукицу како бих видео у ,,Прикажи непрочитане поруке од моје последње посете''. 0205_whistling

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пардон, мислио сам да актуелизује тему сутра (да подигне тему), да постави порукицу како бих видео у ,,Прикажи непрочитане поруке од моје последње посете''. facenew22222222

Милане, преслушај емисију! greengrin

Заиста, заиста вам кажем да што год заиштете од Оца у име Моје, даће вам. (Јн 16,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://slovoljubve.com/emisije/pod-znakom-pitanja-02-maj-2011

Данас ми је гост био наш драги Лазар Нешић, а причали смо о евхаристијском богословљу, односно о данашњем схватању Причешћа.

Мислим да ми је ово најслободнији приступ теми до сада...  0442_feel

Miljane, ovu emisiju nikako ne mogu slušati, a neke druge mogu, normalno.

Pokušao sam više puta. U čemu je problem?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...