Jump to content

Л. Нешић и М. Танић о евхар. богословљу и данашњем схватању Причешћа (аудио)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Inače, i dalje nije bilo nikakvih loših reakcija na emisiju (primedbe đakona Ognjena na fejsu ne računam, govorim o primedbama... "odozgo"), iako je tog dana u Patrijaršiji bio i vl. Amfilohije (a očigledno i drugi arhijereji)... ali dobro, ja sam priču postavio tako da smo mi na njihovoj strani, a da su oni koji su protiv normalnog Pričešća Artemijevci... što u suštini i jeste tako.

Voleo bih da mogu i o nekim drugim temama ovako otvoreno da pričam... al' dobro, biće i to jednom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...